Eva Perkausová překvapila tajnou svatbou na Mauriciu. Je z ní vdaná paní Hecko

Eva Perkausová překvapila tajnou svatbou na Mauriciu. Je z ní vdaná paní Hecko Zdroj: Profimedia

Z krásné moderátorky Evy Perkausové je vdaná paní. Na exotickém ostrově Mauricius si tajně vzala svého dlouholetého přítele, podnikatele Ivana Hecko. Eva Perkausová sdílela tuto radostnou událost i se svými instagramovými fanoušky. Na Instagram čerstvě přidala svou svatební fotku a změnila si jméno na Eva Hecko Perkausová.

Že se Eva Perkausová stala letos 12. ledna vdanou paní, si dlouho nechávala pro sebe. Uprostřed exotického ráje na ostrově Mauricius řekla “ano” svému dlouholetému příteli Ivanu Heckovi. Nyní je z ní tedy paní Hecko Perkausová.

Svatbu v exotice Eva se svým partnerem plánovali už dlouho. Rozhodli se konkrétně pro datum 12. ledna 2022, které následovalo těsně po jejich pátém výročí vztahu. Krásná moderátorka se o své svatbě v utajení rozpovídala v reportáži pořadu Showtime. 

Vědělo to jenom mé blízké okolí. My už jsme věděli, když jsme na ten Mauricius letěli, že se tam vezmeme. Museli jsme dopředu vyřizovat různé doklady. A svatba na Mauriciu byla vždy podle mých představ v tom smyslu, že jsem vždycky chtěla mít svatbu v exotice. Někde v zahraničí. Čistě jenom pláž, moře, palmy a ten sen se mi splnil,” popsala šťastná novomanželka.

Svatební fotografií se Eva Hecko Perkausová v neděli 23. ledna pochlubila i na svém instagramovém účtu. 12.1.2022 #loveyou @ivan.hecko,” připsala všeříkající popis, za kterým připojila spoustu srdíček. 

Gratulace se po veřejném odtajnění svatby novomanželům Heckovým začaly hrnout doslova jako lavina. Evě a Ivanovi popřáli ke sňatku nejen jejich fanoušci, ale také známé osobnosti. Na Instagramu jim ke společné cestě životem veřejně pogratulovali například herečka Barbora Mottlová, playmate Dominika Myslivcová, modelka Eva Decastelo nebo herečka a zpěvačka Eva Burešová.

Zdroj: Instagram.com, Cnn.iprima.cz
Autor:
Publikováno: 24. 1. 2022 13:50 Nahlásit obsah