Dítě v letadle jako věčné téma: Matka požádala muže v letadle, aby uvolnil místo u okna jejímu dítěti. On to ale odmítl

Dítě v letadle jako věčné téma: Matka požádala muže v letadle, aby uvolnil místo u okna jejímu dítěti. On to ale odmítl Zdroj: Shutterstock

Je tu léto a s ním nastává doba cestování. Rodiny s dětmi vyrážejí na dovolenou často i letecky. Jistě souhlasíte s tím, že plačící dítě v letadle bývá postrachem všech pasažérů. O velmi nepříjemný zážitek, který vyústil v konflikt s matkou a jejím dítětem, se na sociálních sítích podělil muž, který cestoval první třídou.

Jak uklidnit dítě v letadle, aby nezažívalo velký stres? Jednou z možností je posadit jej přímo k oknu. Toho si byla vědoma jedna maminka, která cestovala se svým dítětem první třídou z amerického San Francisca do New Yorku. Požádala proto muže, který seděl u okýnka, aby jejímu dítěti uvolnil místo. Ten ale odmítl a zůstal sedět na sedadle. Důvod jeho odmítnutí vás ale vůbec nepřekvapí.

Tento muž se o celé nepříjemné situaci rozepsal na sociální síti Reddit. Své místo v první třídě, na kterém seděl, si zarezervoval s dostatečným předstihem a za sedadlo u okna si navíc připlatil. Problémy ale nastaly, když si vedle něj sedla cizí matka se dvěma dětmi. Tato žena chtěla, aby si místo u okna vyměnil s jejím dítětem.

Zdroj: Shutterstock

Když muž její požadavek odmítl, dítě dostalo záchvat pláče. Matka se na muže rozhněvala a dávala mu za vinu, že její dítě rozplakal. Muž si ale trval na svém a místo v letadle u okna nevyměnil.

V každém případě muž na tento nepříjemný zážitek s dítětem v letadle velmi myslel. Proto se později zeptal lidí na sociálních sítích, zda neudělal chybu a zda přeci jenom neměl dítě pustit na své místo. Většina diskutujících se však postavila na jeho stranu. Lidé psali o tom, že děti by se měly naučit, že ne vždy dostanou to, co chtějí.

“Zaplatil jsem si letenku a místo u okna si vybral podle svých preferencí. Nemám problém s tím, když matka požádala, abyste si přesedl. Ale jakmile jste řekl ne, měl to být konec. Upřímně řečeno, skutečnost, že se její dítě začalo vztekat, jakmile se nemohlo posadit na vaše místo, o její výchově něco vypovídá,” vzkázal muži na Redditu jeden z diskutujících a ostatní s ním plně souhlasili.

Zdroj: Reddit.com, Tyla.com
Autor:
Publikováno: 30. 6. 2023 12:25 Nahlásit obsah