Kategorie Letadlo

Článek
Nevzali ji do letadla kvůli obezitě. Pomstila se i s úroky
Nevzali ji do letadla kvůli obezitě. Pomstila se i s úroky Na konci svého pobytu v Libanonu zažila brazilská influencerka Juliana Nehme velmi nemilou zkušenost. Posádka letadla společnosti Qatar Airways ji kvůli její nadváze odmítla vzít na palubu. Juliana se cítila velmi ponížená a rozhodla se, že tento incident nenechá jenom tak. Jak se pomstila?
Článek
Nejlepší místa v letadle: Nesedejte si k oknu, varuje influencerka
Nejlepší místa v letadle: Nesedejte si k oknu, varuje influencerka Plánujete dovolenou a řešíte, kde si vybrat sedadlo v letadle? Mezi nejlepší místa v letadle rozhodně nepatří sedadla v blízkosti toalet nebo poslední řady před nouzovým východem, kde si nemůžete sklopit opěrku. Jak upozornila známá tiktokerka Fiona, žádná velká výhra není sedět v letadle přímo u okna. Co vám v tomto případě může hrozit?
Článek
Dítě v letadle jako věčné téma: Matka požádala muže v letadle, aby uvolnil místo u okna jejímu dítěti. On to ale odmítl
Dítě v letadle jako věčné téma: Matka požádala muže v letadle, aby uvolnil místo u okna jejímu dítěti. On to ale odmítl Je tu léto a s ním nastává doba cestování. Rodiny s dětmi vyrážejí na dovolenou často i letecky. Jistě souhlasíte s tím, že plačící dítě v letadle bývá postrachem všech pasažérů. O velmi nepříjemný zážitek, který vyústil v konflikt s matkou a jejím dítětem, se na sociálních sítích podělil muž, který cestoval první třídou.
Článek
Vadí vám lidé, kteří sklápějí sedadla v letadle? Žena vymyslela geniální pomstu
Vadí vám lidé, kteří sklápějí sedadla v letadle? Žena vymyslela geniální pomstu Devět z deseti lidí, kteří někdy cestovali letadlem, by v tomto dopravním prostředku zakázali sklápěcí sedadla. Také vás štvou lidé, kteří sklápějí sedadla v letadle? Jedna Australanka vymyslela geniální pomstu, která je od dalšího sklápění spolehlivě odradí.
Článek
Pár pravidel, které vám zpříjemní cestu letadlem
Pár pravidel, které vám zpříjemní cestu letadlem Ať už létání milujete nebo nesnášíte, nemůžete popřít, že by letadla nebyla nezbytným a především pohodlným způsobem cestování. Na létání je úžasné to, že během poměrně krátké doby se můžete přesunout do vzdálených destinací.
Článek
Druhé letadlo Smartwings přivezlo z Číny do Česka 700 tisíc roušek a 100 tisíc respirátorů: Další ochranné pomůcky jsou na cestě
Druhé letadlo Smartwings přivezlo z Číny do Česka 700 tisíc roušek a 100 tisíc respirátorů: Další ochranné pomůcky jsou na cestě Na pražském Letišti Václava Havla v noci z pondělí 23. března na úterý 24. března přistálo druhé letadlo skupiny Smartwings, které přivezlo ochranné pomůcky pro zvládání epidemie koronaviru. Z Číny do Česka dopravilo celkem 700 tisíc roušek a 100 tisíc respirátorů.