Zemřel hvězdný hráč Manchesteru United. V 40 letech mu byla osudná rakovina slinivky

Zemřel hvězdný hráč Manchesteru United. V 40 letech mu byla osudná rakovina slinivky Zdroj: Shutterstock

Smrt si bohužel nevybírá. V pouhých 40 letech odešel z tohoto světa Bobby Power, který v devadesátkách zářil v dresu anglického fotbalového týmu Manchester United. Prohrál boj s rakovinou slinivky břišní.

Bobby Power měl v den své smrti pouhých 40 let. Naposledy vydechl v britském hospici Oldham, a to pouhé dva týdny poté, co si vzal za ženu svou dlouholetou lásku Jemmu Power-Blissovou. Po tomto aktivním sportovci zůstaly na tomto světě tři dcery.

“Píšu to se zlomeným srdcem. Můj táta Bobby zemřel v klidu dnes ráno obklopený celou svou rodinou. Všichni jsme na něj tak pyšní. Byl to ten nejstatečnější a nejsilnější muž, kterého jsme kdy potkali. Byl to pravý Sparťan až do konce. Obrovsky ovlivnil každého, koho potkal. Nikdy na něj nezapomeneme. Navždy tě miluju tati, odpočívej v ráji, náš hrdino,” napsala na Instagramu jedna z jeho dcer.

Miloval rodinu, přírodu a sport. V devadesátkám Bobby Power zářil jako mládežnický hráč fotbalového týmu Manchester United. Následně se věnoval kariéře fotbalového trenéra a později působil jako fitness trenér a motivační fitness guru. Jenom na sociálních sítích jej sledovaly desítky tisíc lidí.

Diagnóza vážného onemocnění přišla jako blesk z čistého nebe. Do té doby aktivní sportovec Bobby Power bojoval s rakovinou slinivky břišní sedm měsíců. Bohužel neúspěšně. Jak uvádí portál Daily Mirror, krátce před svou smrtí si splnil své poslední přání. Oženil se se svou láskou Jemmou.

Nejkrásnější den v mém životě, když jsem z mé úžasné snoubenky udělal mou ženu s celou rodinou a naprosto nádhernými třemi princeznami.... Miluji vás všechny celým svým srdcem navždy a navždy... Děkuji, že jsi mě udělala tím nejšťastnějším mužem na světě,” okomentoval ještě Bobby Brown své svatební video na sociálních sítích.

Zdroj: Instagram.com/100.percent.or.nothing, Mirror.co.uk
Autor:
Publikováno: 15. 3. 2024 15:58 Nahlásit obsah