Horoskop na 29. týden (26. 7. 2021 - 1. 8. 2021)

A máme tady další týden? Co ti přinesou následující dny? Budeš muset čelit nepříjemnostem a problémům? Nebo tě naopak čeká jen samá pohoda a klid? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs

Beran (21. 3. - 20. 4. )

V následujících dnech se vůbec neomezuj v romantických gestech. Partner bude těmto chvilkám více než nakloněn a sám bude některé z nich iniciovat. Užijte si tohle období do sytosti, ne vždy je při nabitém programu na tohle čas.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tento týden tě to hodně potáhne k rukodělným činnostem. Popusť uzdu své fantazii a pořádně se vyřádi. Tahle kreativní zábava ti vyčistí hlavu a budeš pak mít volnou kapacitu pro práci a rodinu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Už nějakou dobu si ve vztahu s někým, kdo často nerespektuje určitá pravidla, která jste si nastavili. Nedovol mu, aby se k tobě takhle choval. Braň svou čest a dej mu jasně najevo, že tohle si nenecháš líbit. Pokud se ani potom nic nezmění, je na čase se zbavit osoby, která si tě neváží.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

V následujících dnech se budeš potýkat s problémy, s kterými jsi úplně nepočítala. Nenechej se ale rozhodit prvotním neúspěchem. Budeš ale muset ukázat, že máš také ostré lokty a myslet především na sebe. Jen tak se ti podaří všechny potíže zažehnat.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Snažíš se dát do práce úplně všechno, ale bohužel se to zatím nesetkává úplně s úspěchem. Nejlepší by asi bylo, kdybys sundala nohu z plynu a trochu zvolnila. V klidu pak budeš lépe schopná korigovat své chyby a případné problémy.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou se potýkáš s problémy, před kterými se ale snažíš zavírat oči. Dál se snažíš žít svůj bezstarostný život, ale nakonec tě přece jen dostihnou. Je načase se k nim postavit čelem. Uvidíš, že nakonec to nebude tak zlé, jak se z počátku zdá.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tvůj vztah s partnerem poslední dobou balancuje na hraně propasti. Nepouštěj se zbytečně do divokých akcí, které by mohly tuto křehkou rovnováhu porušit. Snaž se chovat tak, jak by sis přála, aby se partner choval k tobě.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Doma panuje velmi napjatá atmosféra, a k tomu vás navíc čeká hromada vážných rozhodnutí, které musíte udělat. Nesnaž se nic uspěchat, pořádně si vše rozmyslete a nenechte se tlačit do ničeho na sílu. Jinak byste mohli velmi litovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nedovol nikomu, aby se nad tebe povyšoval. Možná máš často pocit, že nejsi k ničemu. Ale měla by sis uvědomit, jaké jsou tvé kvality a patřičně jich využít. Nečekej do nekonečna na vhodnou příležitost, ale jednej tady a teď.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

V následujících dnech tě čeká velká zkouška vašeho vztahu. Buď proto připravená a jakmile to bude potřeba, tak okamžitě jednej. Jakmile zaváháš, mohla bys tak přijít o cenný čas, který nakonec bude rozhodujícím faktorem. Dej do toho všechno, pokud o ten vztah opravdu stojíš.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Čeká tě velmi náročný týden. Budeš potřebovat spoustu odhodlání, protože takovou únavu, jakou budeš cítit v následujících dnech, jsi už dlouho nezažila. Zároveň jsi si vědoma svých povinností a závazků, které musíš splnit ať se děje, co se děje. Hodně štěstí!

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Partner nebude následující týden v nejlepším rozpoložení. Zmocní se ho nervozita a s tím spojená dost nepříjemná nálada. Neber si jeho výlevy osobně, raději se mu kliď z cesty a počkej až to přejde. Můžeš to třeba využít a strávit nějaký večer s kamarádkou.

Autor:
Publikováno: 27. 7. 2021 09:10 Nahlásit obsah