Nehtové trendy podzimu 2020: Některé barvy a motivy nehtů vynosí jen odvážné ženy

Nehtové trendy podzimu 2020: Některé barvy a motivy nehtů vynosí jen odvážné ženy Zdroj: Shutterstock.com

Módní trendy se každou sezonu mění nejen v případě oblečení. Pokud si potrpíte na krásné nehty, také manikúra podléhá diktátu módy. Které barvy a motivy nehtů tedy ovládnou podzim 2020? Prohlédněte si nejnovější nehtové trendy, které rozhodně stojí za vyzkoušení.

Nehty tmavě zelené barvy

Během letošního podzimu bude vašim nehtům lichotit zejména lak tmavě zelené barvy v lesklém i matném provedení. V minulosti tento odstín ženy nerady nosily, protože jim to bylo nepříjemné. Nyní si však uvědomují, že tmavě zelená barva jim extrémně lichotí. Zvlášť když ji zkombinují s vhodným oblečením a doplňky.

Manikúra v neutrálních tónech

Vaše manikúra může být trendy a zároveň jejím prostřednictvím nemusíte nikoho šokovat. Stačí, když zvolíte laky na nehty v neutrálních tónech. Velmi populární jsou zejména odstíny nude, které mezi sebou můžete kombinovat.

Návrat manikúry do 80. let 20. století

Některé nehtové trendy letošního podzimu se vrací do 80. let 20. století. Inspirují se hlavně tehdejšími zářivými barvami (zejména oranžovou) a bláznivými vzory. Tento mix má za následek opravdu originální manikúru, v rámci které by měl být každý nehet výjimečný.

Moderní verze francouzské manikúry

Milujete klasickou francouzskou manikúru? Možná, že se vám zalíbí také nehtový trend podzimu 2020. Jeho podstatou je kombinace francouzské manikúry a módních barev. Konečky nehtů tak v tomto případě nebudete mít bílé, ale třeba žluté.

Nehty tmavě modré barvy

Letošní podzim hraje v oblasti manikúry prim nejen tmavě zelená barva. Velmi oblíbené jsou rovněž nehty v tmavě modré barvě. Jelikož je v jednoduchosti krása, noste na nehtech tuto barvu bez jakýchkoliv příkras. Klasickou modrou barvu ostatně vyhlásilo Pantone barvou roku 2020. Můžeme však očekávat, že manikúra této barvy bude oblíbená i v následujícím roce 2021.

Nehty zdobené zlatou fólií

Nehtové trendy podzimu 2020 si příliš nepotrpí na třpytky nebo zdobení třpytivými kamínky. Velmi populární se však stává zdobení nehtů zlatou fólií, která na nehtech vytváří efekt plátkového zlata. Dostal tento trend i vás?

Autor:
Publikováno: 14. 9. 2020 10:51 Nahlásit obsah