Kategorie Inspirace

Článek
Jarní dekorace do oken může mít spoustu podob. Přinášíme inspiraci, jak na ni
Jarní dekorace do oken může mít spoustu podob. Přinášíme inspiraci, jak na ni Vlahé sluneční paprsky ukazují, že jaro pomalu klepe na dveře. Už také přemýšlíte nad jarní dekorací do oken? Rozhodně nejste jediná. Jestli ovšem tápete nad tím, pro jaké jarní dekorace do oken se rozhodnout tentokrát, přinášíme vám spoustu inspirace. Možná, že vám nápady, které pro vás máme, padnou do oka.
Článek
Účesy s ofinou vládnou roku 2021. K dlouhým i krátkým vlasům se hodí rovná, krátká či jemná ofina
Účesy s ofinou vládnou roku 2021. K dlouhým i krátkým vlasům se hodí rovná, krátká či jemná ofina Některé ženy nedají na ofiny dopustit, jiné je ze srdce nenávidí. Pokud patříte do první skupiny, určitě vás potěší, že ofina patří k hlavním vlasovým trendům roku 2021. Které účesy s ofinou můžete vyzkoušet? Je jich celá řada a na jednotlivé z nich se postupně zaměříme.
Článek
Jak prostřít vánoční stůl? Vaše štědrovečerní tabule bude nejkrásnější díky dekoracím, ubrusu či porcelánovému nádobí
Jak prostřít vánoční stůl? Vaše štědrovečerní tabule bude nejkrásnější díky dekoracím, ubrusu či porcelánovému nádobí K slavnostnímu prostření stolu máme příležitost po celý rok. Vánoce jsou však výjimečným obdobím, během kterého bychom měli vyšperkovat k dokonalosti i štědrovečerní tabuli. Nevíte ovšem, jak u vás doma prostřít vánoční stůl? Přinášíme vám ochutnávku těch nejkrásnějších štědrovečerních tabulí, jimiž se můžete přímo inspirovat.
Článek
Tipy na nejkrásnější adventní věnce: Inspirujte se a vyrobte si adventní věnec tentokrát sami
Tipy na nejkrásnější adventní věnce: Inspirujte se a vyrobte si adventní věnec tentokrát sami Jistě souhlasíte, že když si vyrobíte adventní věnec svémocí, budete z něj mít větší radost, než kdybyste si jej kupovali v obchodě. Dochází vám v letošním roce inspirace? V tom případě pro vás máme ochutnávku těch nejkrásnějších adventních věnců různých tvarů a materiálů, které mohou během letošního adventu krášlit i váš domov.
Článek
Vytvořte si nejkrásnější podzimní dekorace: Zkrášlí interiér, vchodové dveře i okenní parapet
Vytvořte si nejkrásnější podzimní dekorace: Zkrášlí interiér, vchodové dveře i okenní parapet Podzim je v plném proudu. Naučte se radovat z krásy tohoto pestrobarevného ročního období a pozvěte trochu podzimu i k sobě domů. Z toho, co najdete v přírodě, sklidíte na zahradě nebo koupíte na farmářských trzích, si zkuste vyrobit stylové podzimní dekorace. Přinášíme vám ochutnávku těch nejkrásnějších.
Článek
Nehtové trendy podzimu 2020: Některé barvy a motivy nehtů vynosí jen odvážné ženy
Nehtové trendy podzimu 2020: Některé barvy a motivy nehtů vynosí jen odvážné ženy Módní trendy se každou sezonu mění nejen v případě oblečení. Pokud si potrpíte na krásné nehty, také manikúra podléhá diktátu módy. Které barvy a motivy nehtů tedy ovládnou podzim 2020? Prohlédněte si nejnovější nehtové trendy, které rozhodně stojí za vyzkoušení.
Článek
Podzimní dekorace z kukuřice jsou jednoduše krásné: Vyrobte si věnec nebo originální svícen
Podzimní dekorace z kukuřice jsou jednoduše krásné: Vyrobte si věnec nebo originální svícen Kaštany, obilí, makovice, šípky nebo jeřabiny. Ze všech těchto plodů si můžete vyrobit originální podzimní dekorace. Spoustu parády na podzim uděláte i se zdánlivě obyčejnou kukuřicí. Vyrobte si z ní například věnec na dveře nebo stylové podzimní aranžmá, kterým ozdobíte svůj domov.
Článek
Vytvořte si příjemné posezení na balkoně: V tomto malém ráji zapomenete na starosti všedního dne
Vytvořte si příjemné posezení na balkoně: V tomto malém ráji zapomenete na starosti všedního dne Bydlíte v bytě? Pokud máte balkon, zkuste si jej přetvořit na oázu klidu a relaxace. Právě zde si budete moci pochutnat na voňavé kávě nebo si přečíst svou oblíbenou knížku, a zapomenout tak na starosti, které nám všem pandemie koronaviru přináší. Máme pro vás několik tipů, jak vyšperkovat svůj balkon k dokonalosti.
Článek
Brazilská dívka Lorena Assis vážila 120 kilogramů. Nyní vypadá jako modelka
Brazilská dívka Lorena Assis vážila 120 kilogramů. Nyní vypadá jako modelka Nad proměnou Brazilky Loreny Assis se tají dech. Tato dívka ještě nedávno vážila 120 kilogramů. Se svou obezitou bojovala celý rok a půl, v průběhu této doby vlastními silami shodila 45 kilogramů. Lorena Assis tvrdí, že když máte pevnou vůli, nic není nemožné. Právě proto se na Instagramu stala inspirací pro další dívky, které bojují s kily navíc.
(35) Načíst více