Dárky pod stromeček podle znamení zvěrokruhu. Inspirace šitá na míru

Dárky pod stromeček podle znamení zvěrokruhu. Inspirace šitá na míru Zdroj: freepik

Vánoce se neúprosně blíží a vy si také lámete hlavu nad tím, čím letos potěšit všechny vaše nejbližší? Snad vám při rozhodování pomůže tento horoskop, který vám napoví, co vybrat a hlavně čím určitě udělat radost.

Nezapomínejte hlavně na to, že je potřeba vybírat s rozmyslem a srdcem. Vy sami nejlépe víte, čím potěšíte a okouzlíte své nejbližší. Ať už dárek sami vyrobíte nebo koupíte, věřte, že největší potěšení je vidět v očích obdarovaných neskrývanou radost. Tady je několik rad a nápadů podle znamení zvěrokruhu.

Beran

Berani jsou ve své podstatě velmi aktivní stvoření, které neustále musí být v pohybu, proto jistě nepohrdnou nějakým oblečením, sportovním vybavením nebo dárkovou poukázkou třeba do fitka. Oblíbená barva Beranů je červená, tak se při výběru snažte vybírat odstíny šarlatu - třeba svetřík, kravatu, rtěnku nebo boty a kabelku. Radost svému miláčkovi jistě uděláte také tím, že mu koupíte třeba lístky na koncert jeho oblíbeného interpreta, kterého vy zrovna moc nemusíte a půjdete s ním, nebo navštívíte kino a zpříjemníte si tak čas mezi svátky.

Zdroj: freepik

Býk

Býci milují život a rádi si jej vychutnávají se vším všudy. Nejraději mají dobré jídlo, pití a společnost. Žádný Býk nepohrdne kvalitní čokoládou, vínem, něčím ostřejším, třeba dobrou whisky, vybraným sýrem nebo voňavým domácím uzeným masem. Protože si Býci rádi dopřávají, udělá jim jistě radost pobyt v luxusním lázeňském zařízení se spoustou blahodárných procedur, které si budou užívat. Je o nich známo, že mají raději kvalitu než kvantitu. Vybírejte proto pečlivě, a pokud si nejste jisti, raději volte dárkové poukázky a výběr nechejte na nich.

Blíženci

S Blíženci je trochu potíž, protože v jedné osobě se skrývá duše dvou inteligencí, proto je důležité je zaujmout a rozvíjet jejich osobnost. Knihou nikdy neurazíte, naopak. Blíženci rádi vše zkoumají a pracují rukama, tak výběr dárků zaměřte tímto směrem. Mužům udělá radost třeba kvalitní nářadí pro kutily, ženám zase značkový krém na jejich upracované ruce, náramkem nebo prstenem také neurazíte. Pokud víte, že mají zálibu ve výtvarném umění, zkuste třeba malířský stojan, barvy, štětce a plátno. Možná v sobě ukrývají nadaného malíře, kterého tímto pomůžete odhalit.

Rak

Raci jsou snílci s krásnou duší, která miluje vše čisté a osobní. Pokud chcete udělat Rakovi opravdu radost, raději něco vyrobte sami, protože to ocení ze všeho nejvíce. Vhodných receptů třeba na nakládaný hermelín, různé druhy sýrů, utopence nebo na výrobu domácích okrasných svíček a vonných přísad do koupele najdete všude spoustu. Nezoufejte, když nevíte, jak něco vytvořit sami, protože Raci mají rádi něco třpytivého jako vlnky na hladině a takový krásný stříbrný šperk je přesně to pravé, nad čím srdce Raka zaplesá.

Zdroj: freepik

Lev

Čím nejvíce potěšit mazlivé a přítulné kočičky? Rádi se parádí, upoutávají pozornost a hlavně chtějí být vždy okouzlující. Rada je jednoduchá, stačí jim dát něco, čím mohou zkrášlit svůj vzhled. Třeba šperky, kosmetika, oblečení, doplňky, rukavičky, kabelka, kravata, spona na peníze, peněženka, boty, krajkové spodní prádlo… Nikdy nezklamou ani lístky do divadla. Lev je tak trochu marnivý, a proto ho velmi potěší, když má něco, co mu budou druzí závidět a může to vystavovat na odiv. Třeba nové nápadné hodinky či prsten s velkým kamenem.

Panna

Panny jsou velmi praktické, a proto ocení dárek, který mohou využít. Ženám udělá radost třeba kuchyňský robot, myčka, pračka, kávovar, žehlička, doplňky do koupelny, ubrus, povlečení nebo kosmetika. Muži budou jásat nad nářadím do jejich dílny nebo zahrady. Panny mají rády ve všem pořádek a milují vše na správném místě, takže diář nebo skříňka na vše důležité jistě najde uplatnění. Nemají rády věci příliš nápadné a raději volí jednoduchost a účelnost.

Váhy

Váhy jsou hudebně založené a milují hudbu v jakékoliv podobě. Nezáleží na tom, zda je to vážná či soudobá hudba, v každé si najdou to své, proto je pro ně vhodným dárkem třeba rádio, retro gramofon s klasickými deskami nebo CD přehrávač. Nikdy nešlápnete vedle vhodnou kosmetikou, dobrým vínem, šperkem nebo lístkem na koncert jejich oblíbeného zpěváka či skupiny. Ani kvalitní sluchátka, aby mohly nerušeně poslouchat hudbu, nebudou na škodu.

Zdroj: freepik

Štír

Štíři jsou elegáni, kteří mají vytříbený vkus, chování a hlavně za každých okolností z nich vyzařuje sebejistota a charisma. Ženy Štíři jsou považovány za vzor šarmu a elegance. Pro ně je proto vhodným dárkem kvalitní spodní prádlo, šperky, parfém, značkové oblečení a módní doplňky. Mužům určitě budou slušet krásné manžetové knoflíčky, hodinky, prsten, kravata, boty, parfém a radost jim udělá láhev dobré whisky nebo krabice pravých doutníků.

Střelec

Střelci, to jsou opravdoví dobrodruzi, kteří rádi objevují svět a vše tajemné. Už samotné rozbalování pečlivě zabalených dárků je pro ně zážitkem, aniž tuší, co se uvnitř skrývá. Pokud chcete, aby se Střelci opravdu těšili, zabalte jim třeba jenom nepatrný dárek do spousty různě velkých krabic a sledujte jejich nadšení, když budou hledat a rozbalovat. Vhodným dárkem je pro ně například kniha plná záhad a napětí, kompas, hodinky s časy celého světa nebo zájezd do méně známých destinací.

Kozoroh

Jak nejlépe odhadnout přání Kozoroha? Jsou to šetřílci, kteří sice po mnoha věcech touží, ale sami si je nikdy nekoupí. Naslouchejte jim a oni sami vám prozradí, po čem jejich srdce prahne, a máte vyhráno. Je o nich známo, že když se pro něco opravdu nadchnou, dělají vše pořádně a věci dotáhnou do konce. Pokud znáte jejich zálibu, tak jim můžete koupit nějakou pomůcku, vybavení, doplněk… Kosmetikou s příběhem nebo vhodným šperkem je také určitě potěšíte.

Zdroj: freepik

Vodnář

Vodnáři jsou opravdu velmi záhadné osobnosti, protože jejich nálady a zájmy jsou jako pravé aprílové počasí. U Vodnářů totiž nikdy nevíte, na čem jste, co je zrovna baví, co je zajímá a co se jim zrovna v tuto chvíli líbí. Milují vše nové, atraktivní, neokoukané a moderní. Dejte jim pod stromeček tablet, mobil, zájezd do divočiny nebo extravagantní spodní prádlo, nápadný svetr, ponožky, hodinky a budou spokojeni, protože to bude nové, neokoukané a hlavně jenom pro ně.

Ryby

Ryby jsou vodní znamení a jako takové milují vodu, svět tajemna, hlubin a fantazie. Určitě nic nepokazíte, pokud Rybám darujete pobyt v lázních, perličkové koupele, kosmetiku k přípravě vlastní voňavé koupele nebo knihu, která je vtáhne do světa magie, romantických příběhů a pravých rytířů, kteří zachraňují dámy svého srdce do míst klidu, lásky a porozumění. Ryby rády odplouvají do míst vzdálených realitě, tak jim to dopřejte. K tomu jim můžete dát také láhev dobrého vína, krabici skvělé čokolády a dopřát jim ničím nerušenou pohodu.

Tak už víte, jaký je ten nejvhodnější dárek? Doufáme, že jsme vám aspoň trochu pomohli s výběrem.

Autor:
Publikováno: 2. 11. 2021 11:09 Nahlásit obsah