Kategorie Tipy

Článek
Co platí proti slimákům? Vyzkoušejte měděnou pásku
Co platí proti slimákům? Vyzkoušejte měděnou pásku Není tajemstvím, že slimáci dokážou během několika málo nocí doslova zdecimovat osázený záhon. Zatímco ve volné přírodě mají svou roli, na zahradách patří k největším škůdcům. Mladé sazenice a další pěstované rostliny by o tom mohly vyprávět. Jak účinně bojovat proti slimákům? Jedním z ekologických způsobů je použití měděné pásky.
Článek
Trápí vás popraskané paty? Osvědčené recepty, jak na ně
Trápí vás popraskané paty? Osvědčené recepty, jak na ně Dalším z mnoha problémů, které nás žen, trápí, jsou ztvrdlé a popraskané paty. Ty jsou nejen nepěkné na pohled, ale dokážou být i pěkně bolestivé. Máme pro vás několik receptů, jak jim předcházet a jak se jich účinně zbavit.
Článek
7 tipů pro úklid kuchyně, které vám ušetří čas
7 tipů pro úklid kuchyně, které vám ušetří čas Jen těžko bychom hledali člověka, který by si liboval v úklidu. Někdo to však udělat musí, a když už to musí být, proč si neušetřit čas? Máme pro vás 7 tipů, díky kterým bude uklízení kuchyně rázem snazší.
Článek
Efektivní tipy pro udržení kočičí toalety bez zápachu
Efektivní tipy pro udržení kočičí toalety bez zápachu Máte doma kočku a neustále se potýkáte s přetrvávajícími nepříjemnými pachy, které jsou spjaté s používáním kočičí toalety? Pokud ano, máme pro vás několik užitečných tipů, jak tyto pachy minimalizovat nebo dokonce eliminovat a zároveň zachovat čistý a pohodlný prostor pro vás i vašeho milovaného kočičího kamaráda.
Článek
8 věcí, které používáte každý den a ani nevíte, jaké mají využití
8 věcí, které používáte každý den a ani nevíte, jaké mají využití Během každého dne využijete desítky různých věcí a předmětů. Myslíte si, že všechny věci, které vám projdou pod rukama, znáte a víte, k čemu všemu se dají použít? Možná vás využití některých překvapí.
Článek
Toužíte po vyšší postavě? Pomozte si optikou
Toužíte po vyšší postavě? Pomozte si optikou Pokud také patříte mezi ty, které moc nevyrostly, nezoufejte. Máme pro vás několik dobrých triků, jak tento nepatrný nedostatek opticky vylepšit.
Článek
7 tipů, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem
7 tipů, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem Strávila jste většinu dne v plném nasazení? Nestálo by jednou za čas zpomalit a zamyslet se nad několika maličkostmi, kterými můžete vylepšit svůj vztah s partnerem? Buďte ta, která vyvolá změnu, a zkuste přidat těchto několik rad do svého každodenního inventáře!
(36) Načíst více