Dcera Markéty Konvičkové oslavila 6 měsíců. Malá Amálka je vážně roztomilá

Dcera Markéty Konvičkové oslavila 6 měsíců. Malá Amálka je vážně roztomilá Zdroj: Unsplash

Není to tak dlouho, kdy zpěvačka Markéta Konvičková porodila dcerku Amálku. Jenomže čas letí jako voda a Amálce je již krásných šest měsíců. Hrdá maminka Markéta Konvičková se svou půlroční holčičkou pochlubila na Instagramu. Amálka je vskutku roztomilý brouček. Kromě malého nosíku má oči jako pomněnky.

Zpěvačka a účastnice talentové soutěže Česko hledá Superstar Markéta Konvičková přivedla na svět dceru Amálku již v září loňského roku. Nicméně její holčička roste jako z vody a nyní oslavila již šest měsíců.

Maminka Markéta Konvičková a tatínek René Kuboš jsou na svou prvorozenou holčičku nesmírně pyšní. A právě o radost ze svého potomka se dělí s ostatními i na Instagramu.

“Kuk, půlroční poklad, kukísek, Amísek, živel, slunce,” napsala 26letá zpěvačka a hrdá maminka na svůj instagramový profil a připojila svou společnou fotku s Amálkou.

Nelze si všimnout toho, že šestiměsíční Amálka je krásná po mamince. Tato roztomiloučká holčička má nos jako knoflíček. Co ale každého na Amálce zaujme na první pohled, jsou její nádherné pomněnkově modré oči. Jak Markéta Konvičková přiznala na Instagramu, vždy si přála mít holčičku. Proto si ještě během těhotenství pořídila do kojenecké výbavy holčičí doplňky. A to třeba růžovou dečku. “Pamatuju si, jak jsem měla vysněnou pudrově růžovou a ikdyby byla Amálka ,,Jamal”, tak by chudák kluk byl prostě v pudrově růžové,” podotkla oblíbená zpěvačka.

Když se během jednoho z těhotenských vyšetření potvrdilo, že Markéta Konvičková čeká holčičku, byla štěstím bez sebe. A jak na toto zjištění reagoval její partner René Kuboš? 

“Když jsme se dozvěděli, že to vypadá na holčičku, tak jeho reakce byla, že stejně bude hrát hokej,” napsala upřímně na Instagramu Markéta Konvičková.

Autor:
Publikováno: 19. 3. 2021 10:00 Nahlásit obsah