Kategorie Markéta Konvičková

Článek
Markétě Konvičkové lidé píšou, že je tlustá a ošklivá. Zpěvačka se hatům postavila čelem
Markétě Konvičkové lidé píšou, že je tlustá a ošklivá. Zpěvačka se hatům postavila čelem Rodačka z Třince Markéta Konvičková je talentovanou zpěvačkou s krásným hlasem. Ač letos v květnu oslavila teprve 28 let, má za sebou velmi náročné období. Před lety bojovala se vzácným nádorem vaječníku, což se podepsalo na jejím zdraví i vzhledu. Toho si však nejsou vědomi někteří lidé, kteří zpěvačce píšou, že je tlustá a ošklivá.
Článek
Markéta Konvičková odletěla s dcerou na Tenerife. Malá Amálka zvládla 5,5 hodiny v letadle na jedničku
Markéta Konvičková odletěla s dcerou na Tenerife. Malá Amálka zvládla 5,5 hodiny v letadle na jedničku Zpěvačka Markéta Konvičková vyrazila se svou sedmiměsíční dcerou Amálkou poprvé do ciziny. Samozřejmě přibraly i tatínka, Markétina snoubence René Kuboše. Rodina konkrétně odletěla na Tenerife, kde si aktuálně užívají hřejivého sluníčka a slané mořské vody. A 5,5hodinová cesta v letadle? Tu malá Amálka zvládla na výbornou.
Článek
Markéta Konvičková schytala kritiku za fotku ve spodním prádle. Její reakce mnohé překvapila
Markéta Konvičková schytala kritiku za fotku ve spodním prádle. Její reakce mnohé překvapila Markéta Konvičková, která svou pěveckou kariéru odstartovala díky účasti v SuperStar, se loni v září stala hrdou maminkou dcerky Amálky. Tato oblíbená zpěvačka svá poporodní kila již dávno shodila, a tak na svém Instagramu hrdě ukazuje své tělo. Co vzkázala všem svým kritikům?
Článek
Dcera Markéty Konvičkové oslavila 6 měsíců. Malá Amálka je vážně roztomilá
Dcera Markéty Konvičkové oslavila 6 měsíců. Malá Amálka je vážně roztomilá Není to tak dlouho, kdy zpěvačka Markéta Konvičková porodila dcerku Amálku. Jenomže čas letí jako voda a Amálce je již krásných šest měsíců. Hrdá maminka Markéta Konvičková se svou půlroční holčičkou pochlubila na Instagramu. Amálka je vskutku roztomilý brouček. Kromě malého nosíku má oči jako pomněnky.
Článek
Maminky Monika Bagárová a Markéta Konvičková seznámily své holčičky. Ruminka a Amálka si hned padly do oka
Maminky Monika Bagárová a Markéta Konvičková seznámily své holčičky. Ruminka a Amálka si hned padly do oka Zpěvačky Monika Bagárová a Markéta Konvičková jsou dlouhá léta velmi dobrými kamarádkami. Před pár měsíci se navíc každá z nich stala novopečenou maminkou. Nyní se rozhodly, že poprvé od porodu seznámí i své dcerušky. Rumia Moniky Bagárové a Amálka Markéty Konvičkové na sebe velmi roztomile reagovaly.