Markéta Konvičková schytala kritiku za fotku ve spodním prádle. Její reakce mnohé překvapila

Markéta Konvičková schytala kritiku za fotku ve spodním prádle. Její reakce mnohé překvapila Zdroj: Shutterstock

Markéta Konvičková, která svou pěveckou kariéru odstartovala díky účasti v SuperStar, se loni v září stala hrdou maminkou dcerky Amálky. Tato oblíbená zpěvačka svá poporodní kila již dávno shodila, a tak na svém Instagramu hrdě ukazuje své tělo. Co vzkázala všem svým kritikům?

Zpěvačka Markéta Konvičková je pyšnou maminkou půlroční Amálky. V současnosti si užívá spokojeného rodinného a partnerského života. Krásné chvilky pravidelně postuje také na Instagramu.

Markéta Konvičková však na svém profilu nezveřejňuje pouze fotky malé Amálky, ale také sama sebe. Kromě toho, že se stala maminkou, je i po těhotenství a porodu krásnou ženou, která je spokojená s tím, jak vypadá. 

Oblíbená zpěvačka se proto nestydí na Instagramu zveřejnit fotky, na kterých decentně odhaluje své tělo. Markétě Konvičkové však tuto skutečnost vyčítají někteří sledující, kteří jí přímo napsali, že by takové fotky - s ohledem na to, že už je mámou - veřejně postovat neměla. Podle nich se to zkrátka nehodí.

Markéta Konvičková na tyto poučné komentáře reagovala dalším příspěvkem s odvážnou fotkou, kterým některým lidem doslova vytřela zrak.

“Tuhle fotku tady přidávám jako reakci na několik podnětů, že bych se neměla fotit ve "spodním prádle”, když už jsem máma a že takhle se fotí holky na diskotéce. Je mi 26 let a myslím, že cítit se dobře jako žena je právě nejtěžší v období mateřství, kdy máte úplně jiné starosti a hodnoty, jste kolikrát vyčerpaná, nevyspaná, oteklá nebo naopak pohublá, vlasy vypadané a v tom je ta síla. Být Žena. Máma. Jsme krásné a silné, ať už v prádle nebo bez, v koupelně nebo kuchyni, prostě JSME a basta,” napsala Markéta Konvičková upřímně.

Za otevřenost a odvahu vyjít s kůží na trh zpěvačku pochválily zejména ženy, které se s ní plně ztotožňují. Naopak odpůrci životního přístupu Markéty Konvičkové mají smůlu, protože ani po porodu nebude tato krásná žena chodit v roláku a teplákách. Proč také?

Autor:
Publikováno: 12. 4. 2021 11:13 Nahlásit obsah