Maminky Monika Bagárová a Markéta Konvičková seznámily své holčičky. Ruminka a Amálka si hned padly do oka

Maminky Monika Bagárová a Markéta Konvičková seznámily své holčičky. Ruminka a Amálka si hned padly do oka Zdroj: Instagram.com @bagarovamonika

Zpěvačky Monika Bagárová a Markéta Konvičková jsou dlouhá léta velmi dobrými kamarádkami. Před pár měsíci se navíc každá z nich stala novopečenou maminkou. Nyní se rozhodly, že poprvé od porodu seznámí i své dcerušky. Rumia Moniky Bagárové a Amálka Markéty Konvičkové na sebe velmi roztomile reagovaly.

Monika Bagárová a Markéta Konvičková se znají spoustu let. Seznámily se v prvním ročníku pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde obě dvě soutěžily, a od té doby na sebe nedají dopustit. 

Ze zpěvaček Moniky Bagárové a Markéty Konvičkové se v průběhu času staly nejlepší kamarádky. Spolupracovaly spolu také profesně. Za zmínku stojí například jejich společný song Zůstaň se mnou, ke kterému natočily i velmi žhavý videoklip.

Co mají Monika Bagárová a Markéta Konvičková nyní společného? Staly se z nich hrdé maminky. Monika Bagárová se pyšní osmiměsíční dcerkou Ruminkou, Markéta Konvičková má zase rozkošnou pětiměsíční dcerku Amálku. Pevné přátelské pouto obou zpěvaček nezpřetrhala ani pandemie koronaviru.

I když se kvůli nepříznivé epidemiologické situaci několik měsíců neviděly, nyní se Monika Bagárová a Markéta Konvičková opět společně setkaly. A to i se svými roztomilými holčičkami. 14. února si domluvily společný oběd, na kterém konečně seznámily i své holčičky Ruminku a Amálku.

O dojemném setkání následně Monika Bagárová i Markéta Konvičková napsaly na svém Instagramu. “Tohle je náš Valentýn, naše holčičky poprvé spolu. Amálka slaví 5 měsíců, Ruminka by ji pořád pusinkovala a mazlila. Měli jsem top halušky a buchty od Josefa Bagára, venku svítí sluníčko a máme se prostě krásně,” uvedla Monika Bagárová na svém instagramovém profilu a nezapomněla připojit společnou fotku.

Tuto fotografii sdílela na svém Instagramu také Markéta Konvičková, která k ní připojila podobný vzkaz. V každém případě je vidět, že si Ruminka a Amálka už při svém prvním setkání padly do oka. Jestli se z nich stanou nejlepší kamarádky, jako je tomu v případě jejich maminek, však ukáže čas.

Autor:
Publikováno: 16. 2. 2021 10:23 Nahlásit obsah