Kategorie Rumia

Článek
Dcera Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova má 2 roky. Ruminka oslavila narozeniny ve velkém
Dcera Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova má 2 roky. Ruminka oslavila narozeniny ve velkém Hrdí rodiče Monika Bagárová a Makhmud Muradov si na oslavě 2. narozenin své dcery Ruminky dali pořádně záležet. Uspořádali jí totiž oslavu ve velkém stylu, kterou si plnými doušky užili jak děti, tak dospělí.
Článek
Monika Bagárová ukázala vymóděnou Ruminku. V jejím outfitu nechyběly svítící boty, kabelka, brýle ani čelenka
Monika Bagárová ukázala vymóděnou Ruminku. V jejím outfitu nechyběly svítící boty, kabelka, brýle ani čelenka Dcera zpěvačky Moniky Bagárové a MMA zápasníka Machmuda Muradova Rumia oslaví letos v květnu druhé narozeniny. A jako správná holčička se již ráda fintí. Dokazuje to fotka, kterou Monika Bagárová sdílela na svém instagramovém účtu. Malá Ruminka se oblékla do módního outfitu, ve kterém nechybí řada oblíbených holčičích doplňků.
Článek
Kdy přestat kojit? Tato otázka zajímá i Moniku Bagárovou, která uvažuje o odstavení dcerky Ruminky
Kdy přestat kojit? Tato otázka zajímá i Moniku Bagárovou, která uvažuje o odstavení dcerky Ruminky V jakém věku je nejlepší odstavit miminko? Přesně to vrtá hlavou mamince Monice Bagárové, která se na Instagramu svěřila fanouškům, že svou roční Ruminku stále kojí. Oblíbená zpěvačka si je vědoma toho, že v mateřském mléce předává své holčičce to nejlepší. Přesto ví, že se odstavení Rumie za nějaký čas rozhodně nevyhne.
Článek
Dcera Moniky Bagárové Ruminka má 1 rok. Narozeniny slaví společně se svým dědečkem
Dcera Moniky Bagárové Ruminka má 1 rok. Narozeniny slaví společně se svým dědečkem Už je to jeden rok, co se zpěvačka Monika Bagárová stala novopečenou maminkou. Její dcerka Rumia totiž ve čtvrtek 27. května slaví své první narozeniny. U Bagárů v Brně však v tento den mají dvojnásobnou slávu. Ve stejný den jako Ruminka sfoukne svíčky na dortu také její dědeček Josef Bagár.
Článek
Maminka Monika Bagárová má důvod k úsměvu: Její dcera Ruminka udělala první krůčky
Maminka Monika Bagárová má důvod k úsměvu: Její dcera Ruminka udělala první krůčky Zpěvačka Monika Bagárová si užívá mateřství plnými doušky. Její dcerka Rumia jí totiž dělá jednu radost za druhou. Nedávno tato roztomilá holčička svou maminku překvapila tím, že v 11 měsících udělala své první krůčky. Monika Bagárová se tím, že její Ruminka už chodí, jako správná maminka pochlubila i na Instagramu.
Článek
Monika Bagárová dala své dceři Rumince sponku do vlasů. Okamžitě to schytala od zkušenějších maminek
Monika Bagárová dala své dceři Rumince sponku do vlasů. Okamžitě to schytala od zkušenějších maminek Oblíbená zpěvačka a hrdá maminka Monika Bagárová si své mateřství užívá plnými doušky. Že jí Ruminka každým dnem dělá stále větší radost, dokazuje na svém Instagramu, kde sdílí jednu dcerčinu fotku za druhou. Jedním z posledních Ruminčiných snímků však Monika Bagárová nechtěně nadzvedla ze židle spoustu zkušených maminek. Z jakého důvodu?
Článek
Nevyspalé mamince Monice Bagárové dává její dcera Rumia pěkně zabrat. Zpěvačka má doma noční sovu
Nevyspalé mamince Monice Bagárové dává její dcera Rumia pěkně zabrat. Zpěvačka má doma noční sovu Monika Bagárová je už takřka devět měsíců hrdou maminkou dcery Ruminky, kterou má s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. Zpěvačka si plně užívá své mateřské role, nad dokonalým rodinným štěstím se však tu a tam objeví mráček. Monika Bagárová si nedávno na Instagramu postěžovala, že její Rumia je noční sova, a tak často chodí velmi pozdě spát.
Článek
Maminky Monika Bagárová a Markéta Konvičková seznámily své holčičky. Ruminka a Amálka si hned padly do oka
Maminky Monika Bagárová a Markéta Konvičková seznámily své holčičky. Ruminka a Amálka si hned padly do oka Zpěvačky Monika Bagárová a Markéta Konvičková jsou dlouhá léta velmi dobrými kamarádkami. Před pár měsíci se navíc každá z nich stala novopečenou maminkou. Nyní se rozhodly, že poprvé od porodu seznámí i své dcerušky. Rumia Moniky Bagárové a Amálka Markéty Konvičkové na sebe velmi roztomile reagovaly.
Článek
Dcera Moniky Bagárové oslavila 8 měsíců. Co myslíte, na koho je Rumia podobná?
Dcera Moniky Bagárové oslavila 8 měsíců. Co myslíte, na koho je Rumia podobná? Monika Bagárová vkládá pravidelně na Instagram fotky své rozkošné dcerky. Mezi svými fanoušky tak vyvolává debaty o tom, na koho je Rumia více podobná. Jestli na mámu Moniku, nebo tátu, MMA zápasníka Machmuda Muradova. Malá Rumia nedávno oslavila 8 měsíců a podle fotek na Instagramu je jasné, že se v ní tatínek nezapře.