Nevyspalé mamince Monice Bagárové dává její dcera Rumia pěkně zabrat. Zpěvačka má doma noční sovu

Nevyspalé mamince Monice Bagárové dává její dcera Rumia pěkně zabrat. Zpěvačka má doma noční sovu Zdroj: Shutterstock

Monika Bagárová je už takřka devět měsíců hrdou maminkou dcery Ruminky, kterou má s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. Zpěvačka si plně užívá své mateřské role, nad dokonalým rodinným štěstím se však tu a tam objeví mráček. Monika Bagárová si nedávno na Instagramu postěžovala, že její Rumia je noční sova, a tak často chodí velmi pozdě spát.

Maminka Monika Bagárová a její dcerka Rumia jsou sehrané parťačky. Někdy se však stane, že Ruminka svou mámu pěkně pozlobí. Jak se oblíbená česká zpěvačka svěřila na svém Instagramu, občas se Ruminka změní v noční sovu a nechce v žádném případě usnout.

“Tak a spí, padl rekord 00:30. Dnes mi dala Ruminka zabrat. Nejraději by byla pořád jen u mě na rukách. Jsem k. o. P. S.: Ségra mi říká: Moni, vypadáš hrozně, jsi unavená, že?” uvedla Monika Bagárová na Instagramu s tím, že v tomto případě se jí podařilo uspat malou Rumiu až na pátý pokus. 

Devítiměsíční Ruminka se následující den plně dospala v Moničině náruči, ve které si lebedila až do půl jedenácté dopoledne. “Jasně, že se to musí přece dospinkat. Ale já ji tak moc miluji, tak strašně moc,” napsala spokojená, i když trochu nevyspalá maminka Monika.

Ani u Moniky Bagárové tak nejsou mateřství a rodinný život vždy zalité sluncem. Sympatická zpěvačka a bývalá porotkyně SuperStar se ale snaží myslet pozitivně. Svým fanouškům na Instagramu naznačila, že ani v jejím případě nejsou všechny dny vymalované na růžovo. Vzhledem k současné nepříznivé epidemiologické situaci by se však podle ní měl každý snažit jít kupředu.

“Jestli si myslíte, že nám tady doma z toho občas nehrabe a nemáme dny, kdy jsme bez nálady a všechno nás štve, tak jste na omylu. Taky nám chybí život a běžný věci, které jsme brali jako samozřejmost. No co? Musíme vydržet a těšit se na ŽIVOT. Tak, to je všechno, co jsem chtěla,” vzkázala oblíbená zpěvačka, která v tuto chvíli pracuje na své nové písni.

Autor:
Publikováno: 25. 2. 2021 12:00 Nahlásit obsah