Dcera Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova má 2 roky. Ruminka oslavila narozeniny ve velkém

Dcera Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova má 2 roky. Ruminka oslavila narozeniny ve velkém Zdroj: Profimedia

Hrdí rodiče Monika Bagárová a Makhmud Muradov si na oslavě 2. narozenin své dcery Ruminky dali pořádně záležet. Uspořádali jí totiž oslavu ve velkém stylu, kterou si plnými doušky užili jak děti, tak dospělí.

Zpěvačka a moderátorka Monika Bagárová a MMA zápasník Makhmud Muradov by své dvouleté dcerce snesli snad vše, co ji na očích vidí. I její oslavu 2. narozenin, jejíž organizaci přenechali profesionální firmě, chtěli vyšperkovat na jedničku. A povedlo se.

Jak ukázala v instastories i na instagramových fotkách Monika Bagárová, její dvouletá dcera Rumia si o víkendu užila narozeninovou oslavu v Safari stylu, která byla nastylizovaná do dokonalosti. Narozeninové oslavy se přitom zúčastnili jak Ruminčini rodiče, tak rodina a rodinní přátelé.

Celodenní oslava Ruminčiných narozenin se konala přes den v luxusně vyzdobené Zámecké oranžerii v Habrovanech. Kromě občerstvení a živé hudby nechyběl například skákací hrad, malování na obličej nebo nejrůznější hry pro děti.

Podle příspěvků na sociálních sítích se narozeninová oslava dcery Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova povedla na výbornou. Ovšem až na počasí. Jelikož bylo zataženo a chladněji, malá oslavenkyně i hosté se museli přiobléct.

A co Ruminka dostala ke svým druhým narozeninám? Největší radost prý měla z nové koloběžky. Kromě toho dostala například panenku Barbie, dívčí kabelku nebo dětskou sadu manikúry s nalepovacími nehtíky. Zřejmě bude velká parádnice po mamince!

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika 

Autor:
Publikováno: 31. 5. 2022 10:39 Nahlásit obsah