Kategorie Makhmud Muradov

Článek
Makhmud Muradov ukázal společné foto s dcerou Ruminkou a přítelkyní Sabinou. Všichni tři jsou jedna parta
Makhmud Muradov ukázal společné foto s dcerou Ruminkou a přítelkyní Sabinou. Všichni tři jsou jedna parta Když se na Instagramu objevila fotka zápasníka Makhmuda Muradova s jeho čtyřletou dcerkou Rumiou a přítelkyní Sabinou Karáskovou, spoustě lidem to udělalo obrovskou radost. Tato trojice vypadá na snímku jako ze šťastného rodinného alba. Malá Ruminka si Sabinu zjevně velmi oblíbila, což potvrzují jejich rozzářené tváře.
Článek
Monika Bagárová a Makhmud Muradov: Definitivní rozchod, zpěvačka se stěhuje do Brna
Monika Bagárová a Makhmud Muradov: Definitivní rozchod, zpěvačka se stěhuje do Brna Zpěvačka Monika Bagárová oznámila prostřednictvím instagramového stories definitivní rozchod s Makhmudem Muradovem, se kterým má dvouletou dceru Ruminku. Monika a Mach se rozešli už jednou, slepený vztah se jim ovšem nepodařilo zachránit a jdou definitivně od sebe.
Článek
Dcera Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova má 2 roky. Ruminka oslavila narozeniny ve velkém
Dcera Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova má 2 roky. Ruminka oslavila narozeniny ve velkém Hrdí rodiče Monika Bagárová a Makhmud Muradov si na oslavě 2. narozenin své dcery Ruminky dali pořádně záležet. Uspořádali jí totiž oslavu ve velkém stylu, kterou si plnými doušky užili jak děti, tak dospělí.
Článek
Monika Bagárová a Makhmud Muradov jsou opět spolu. I s dcerou Ruminkou si užívají v Dubaji
Monika Bagárová a Makhmud Muradov jsou opět spolu. I s dcerou Ruminkou si užívají v Dubaji Zpěvačka Monika Bagárová a MMA zápasník Makhmud Muradov si opět vychutnávají opravdové rodinné štěstí. Se svou dcerkou Ruminkou společně vyrazili na dovolenou do Dubaje, kde čerpají pozitivní energii ze sluníčka a mořských vln.
Článek
Monika Bagárová a Makhmud Muradov spolu jako rodiče: Na Instagramu zveřejnili společnou fotku s Ruminkou
Monika Bagárová a Makhmud Muradov spolu jako rodiče: Na Instagramu zveřejnili společnou fotku s Ruminkou Monika Bagárová a Makhmud Muradov sdíleli na Instagramu společný snímek, na kterém veřejně ukázali, že jsou stále rodina. Na kouzelné fotce, kterou pořídili v jednom pražském hračkářství, nechyběla ani jejich takřka dvouletá dcerka Ruminka. Společně jim to sluší, co říkáte?
Článek
Monika Bagárová otevřeně o svém vztahu s Makhmudem Muradovem: Na Instagramu napsala, co jí na vztahu nejvíc vadí
Monika Bagárová otevřeně o svém vztahu s Makhmudem Muradovem: Na Instagramu napsala, co jí na vztahu nejvíc vadí Zpěvačka Monika Bagárová a uzbecký MMA zápasník Makhmud Muradov tvoří pár už dva a půl roku. Z toho jeden celý rok jsou rodiči malé Ruminky. Velké otazníky v jejich vztahu letos na jaře vyvolala Makhmudova nepřítomnost v Česku. Monika Bagárová otevřeně na Instagramu napsala o tom, jaký je život s profesionálním sportovcem, který má velké cíle.