Monika Bagárová otevřeně o svém vztahu s Makhmudem Muradovem: Na Instagramu napsala, co jí na vztahu nejvíc vadí

Monika Bagárová otevřeně o svém vztahu s Makhmudem Muradovem: Na Instagramu napsala, co jí na vztahu nejvíc vadí Zdroj: Shutterstock

Zpěvačka Monika Bagárová a uzbecký MMA zápasník Makhmud Muradov tvoří pár už dva a půl roku. Z toho jeden celý rok jsou rodiči malé Ruminky. Velké otazníky v jejich vztahu letos na jaře vyvolala Makhmudova nepřítomnost v Česku. Monika Bagárová otevřeně na Instagramu napsala o tom, jaký je život s profesionálním sportovcem, který má velké cíle.

V případě něžné zpěvačky Moniky Bagárové a drsného uzbeckého MMA zápasníka Makhmuda Muradova má člověk často pocit, že se spojily dva protipóly. I navzdory rozdílům to tomuto sympatickému páru klape a po svém boku působí vždy harmonicky. 

Moniku a Makhmuda spojuje nejen velká láska, ale i jejich dcerka Ruminka, která byla dle jejich vyjádření na Instagramu plánovaná. Rodičovským radostem a povinnostem se však věnuje převážně Monika Bagárová, protože její partner bývá častěji mimo domov.

MMA zápasník Makhmud Muradov je totiž profesionální sportovec, k jehož náplni práce patří intenzivní každodenní trénink i cestování po zápasech prakticky po celém světě. Když se Moniky Bagárové její sledující na Instagramu zeptali, jaký je život s bojovníkem, pod tuto otázku napsala velmi upřímnou zpověď.

“Já bych to nazvala spíše život se sportovcem, který má velké cíle a dělá sport na profesionální úrovni. To není jednoduché pro žádnou ženu, takový vztah vyžaduje obrovské pochopení, důvěru, trpělivost a lásku. Je to úplně jiný svět než ten hudební, tohle je hard work 2x denně den co den někdy i v neděli,” uvedla česká zpěvačka.

A co Moniku Bagárovou štve na vztahu s Makhmudem Muradovem nejvíc? “To, co mě na tom nejvíc otravuje, je, že v kuse jenom peru a peru tréninkový hadry. Jinak pohoda. Ehmmm, vlastně mě ještě hodně vytáčí jedna věc… a to je ta Dota, kterou hraje na tom počítači. Vždycky říkám, že ten počítač hodím o zem a ještě pořád jsem na to neměla odvahu,” dodala s humorem partnerka Makhmuda Muradova, s nímž vychovává roční dcerku Ruminku.

Autor:
Publikováno: 16. 6. 2021 12:02 Nahlásit obsah