Muž opustil svou těhotnou milenku. Po devíti měsících mu poslala pohlednici, která mu změnila život

Muž opustil svou těhotnou milenku. Po devíti měsících mu poslala pohlednici, která mu změnila život Zdroj: Shutterstock.com

Svět je místem, kde se dějí nepředvídatelné a překvapující věci. Ačkoliv si svůj život dokážeme do detailů naplánovat, věřte, že nic z toho nevyjde tak, jak má a osud si s námi pohraje podle svých vlastních pravidel.

Jistě znáte citát od slavného režiséra Woodyho Allena: „Pokud chcete Boha rozesmát, řekněte mu o svých plánech“. A přesně takhle to v životě chodí a každému se jednou vrátí to, co si zaslouží. My vám dnes přinášíme příběh jednoho nevěrného muže, který dlouhá léta měl italskou milenku, která s ním otěhotněla.

Když se to muž dověděl, věděl, že si tímto pokazí pověst dobrého a milujícího manžela. Samozřejmě nechtěl zničit své manželství, a tak své milence nabídl, aby se vrátila zpět do Itálie a tam porodila potají jejich dítě, pochopitelně by jí za to zaplatil nemalou sumou a živil ji i dítě do té doby, dokud by mu nebylo osmnáct let.

Zdroj: Shutterstock.com Žena s tímto návrhem souhlasila, jen nevěděla, jak má svému milenci dát vědět, až se jejich dítě narodí, protože napsat mu by byl obrovský risk. Muž ženě navrhl, že jakmile nastane ona chvíle a stane se otcem, ať mu pošle pohlednici, kde bude napsáno slovo „špagety“. Žena následně odjela a neudržovala s tímto mužem žádný kontakt.

Po devíti měsících se muž vrátil z práce domů a manželka ho čekala s pohlednicí v ruce, přičemž mu říká, že jim došel velmi zvláštní vzkaz. Když se muž do pohlednice začetl, zbledl a omdlel. Jak padal na zem, pohlednice se otočila a stálo na ní: „Špagety, špagety, špagety, špagety, špagety. Troje s masovými kuličkami a dvoje bez nich. Prosím, pošli víc omáčky…“

Autor:
Publikováno: 29. 12. 2021 19:07 Nahlásit obsah