Kategorie Itálie

Článek
Muž opustil svou těhotnou milenku. Po devíti měsících mu poslala pohlednici, která mu změnila život
Muž opustil svou těhotnou milenku. Po devíti měsících mu poslala pohlednici, která mu změnila život Svět je místem, kde se dějí nepředvídatelné a překvapující věci. Ačkoliv si svůj život dokážeme do detailů naplánovat, věřte, že nic z toho nevyjde tak, jak má a osud si s námi pohraje podle svých vlastních pravidel.
Článek
Ve svých 101 letech porodila naprosto zdravého chlapečka. Jak je to možné?
Ve svých 101 letech porodila naprosto zdravého chlapečka. Jak je to možné? Těhotenství a mateřství je pro mnoho žen požehnáním. Bohužel pro nás ženy je však limitováno časem a máme, na rozdíl od mužů, jen určitou dobu na to svého potomka počít. Jsou však i výjimky, u kterých zákony přírody neplatí.
Článek
Pizzu v hrnečku budete mít hotovou za 2 minuty
Pizzu v hrnečku budete mít hotovou za 2 minuty Pizzu všechny milujeme! Abychom si ale mohly tuto italskou specialitku užít, musíme zamířit do nejbližší pizzerie anebo se pustit do pracné přípravy domácí pizzy. My pro vás máme úžasný recept na pizzu v hrnečku, kterou budete mít hotovou za 2 minuty!
Článek
Itálie: Smutný osud Pompejí
Itálie: Smutný osud Pompejí Osud vzkvétajícího starořímského města byl náhle zpečetěn 24. října roku 79 našeho letopočtu. Pompeje byly vinou výbuchu nedalekého Vesuvu pohřbeny pod silnou vrstvou popela, aby mohly být o téměř šestnáct století později znovu objeveny.
Článek
Šaty malované na zrcadlo a papírové šaty pro „panenku“
Šaty malované na zrcadlo a papírové šaty pro „panenku“ Italská fotografka Luca Meneghel na svých fotografiích ráda používá kombinaci originálních „módních postupů“ a krásných křehkých dívek. To se projevuje zejména v kolekci fotografií Into the Mirror (Do zrcadla), která…
Článek
Sicílie: Na vrcholu soptící Stromboli
Sicílie: Na vrcholu soptící Stromboli Kvůli nepřekonatelnému zážitku ze soptící hory nepřetržitě vyfukující popílek a prskající lávu není třeba navštívit exotické krajiny. Pocit vzrušení z pohledu na vyvěrající magma můžete zažít i na nejčinnější evropské sopce Stromboli.
Článek
5 nejromantičtějších míst pro letní dovolenou
5 nejromantičtějších míst pro letní dovolenou Léto je sice pomalu na ústupu, možnosti vyjet za zapadajícím horkým letním sluncem jsou však stále aktuální. Pokud jste romantické povahy a rády byste zažily něco ze sladkých filmových scenerií, inspirací vám může být…