Kategorie Itálie

Článek
Čeští rodiče způsobili v Itálii pohoršení. Zatímco lyžovali na sjezdovce, nechali syna bez dozoru v kočárku
Čeští rodiče způsobili v Itálii pohoršení. Zatímco lyžovali na sjezdovce, nechali syna bez dozoru v kočárku Nezodpovědní rodiče z Česka se v Itálii postarali o mezinárodní ostudu. Zatímco během dovolené v italských Dolomitech lyžovali na svahu, nechali svého dvouletého syna samotného v kočárku poblíž horské chaty. I když svého chlapečka kontrolovali průběžně mezi sjezdy, za opuštění dítěte jim v Itálii hrozí až pět let vězení.
Článek
Zemřela Gina Lollobrigida. Slavné italské herečce bylo 95 let
Zemřela Gina Lollobrigida. Slavné italské herečce bylo 95 let V požehnaném věku 95 let opustila tento svět jedna z nejznámějších hereček 20. století, italská filmová kráska Gina Lollobrigida. O její smrti informovala v pondělí 16. ledna 2023 italská agentura ANSA s tím, že tuto filmovou modlu v posledních letech trápilo chatrné zdraví.
Článek
Val Gardena – výkladní skříň Dolomit
Val Gardena – výkladní skříň Dolomit Italská lyžařská oblast Val Gardena leží uprostřed Dolomit, které se dají bez nadsázky označit jako nejkrásnější hory světa.
Článek
Taťána Kuchařová si vychutnává krásy Toskánska. Loni zde byla ještě se svým bývalým manželem
Taťána Kuchařová si vychutnává krásy Toskánska. Loni zde byla ještě se svým bývalým manželem Modelka Taťána Kuchařová odjela do italského Toskánska, kde si užívá nejen krás místní přírody. Kromě úchvatné krajiny a nádherného pobřeží je Toskánsko proslulé i vínem a výbornou kuchyní. Taťána Kuchařová se do tohoto italského regionu vydala už po několikáté. Loni ještě jako vdaná žena s doprovodem, letos jako single kráska.
Článek
Jaromír Jágr si s přítelkyní Dominikou užívá romantiku v Římě. Lidé si ho spletli s mladší verzí Davida Hasselhoffa
Jaromír Jágr si s přítelkyní Dominikou užívá romantiku v Římě. Lidé si ho spletli s mladší verzí Davida Hasselhoffa Věhlasný hokejista Jaromír Jágr vyrazil se svou partnerkou Dominikou Branišovou do italského Říma, kde si bok po boku vychutnávají pořádnou porci romantiky. V hlavním městě Itálie zamilované hrdličky navštívily například Koloseum nebo Vatikán. Jaromír a Dominika fotkami a videi z italského Říma potěšili na Instagramu i své fanoušky.
Článek
Veronika Kopřivová se bude vdávat. Její partner ji požádal o ruku 22. 2. 2022
Veronika Kopřivová se bude vdávat. Její partner ji požádal o ruku 22. 2. 2022 Modelku Veroniku Kopřivovou čekají vdavky. Tato krásná žena a maminka holčičky Elly na Instagramu oznámila, že ji její partner Miroslav Dubovický požádal v magický den 22. 2. 2022 o ruku. Svým instagramovým sledujícím zblízka ukázala i svůj zásnubní prsten.
Článek
Italská učitelka Marcella Pace zachytila během 10 let 48 ohromujících barev Měsíce. Její fotky ocenila i NASA
Italská učitelka Marcella Pace zachytila během 10 let 48 ohromujících barev Měsíce. Její fotky ocenila i NASA Italka Marcella Pace je profesí učitelka, k jejím velkým koníčkům však patří astronomie a focení. A právě kombinací svých zálib se proslavila po celém světě. V průběhu 10 let totiž nafotila 48 ohromujících barev Měsíce. Fotografickou kompilaci všech měsíčních odstínů dokonce ocenila NASA.
Článek
Muž opustil svou těhotnou milenku. Po devíti měsících mu poslala pohlednici, která mu změnila život
Muž opustil svou těhotnou milenku. Po devíti měsících mu poslala pohlednici, která mu změnila život Svět je místem, kde se dějí nepředvídatelné a překvapující věci. Ačkoliv si svůj život dokážeme do detailů naplánovat, věřte, že nic z toho nevyjde tak, jak má a osud si s námi pohraje podle svých vlastních pravidel.
(7) Načíst více