Kategorie Itálie

Článek
Ve 101 letech porodila naprosto zdravého chlapečka. Jak je tohle vůbec možné?
Ve 101 letech porodila naprosto zdravého chlapečka. Jak je tohle vůbec možné? Těhotenství a mateřství je pro mnoho žen požehnáním. Bohužel pro nás ženy je však limitováno časem a máme, na rozdíl od mužů, jen určitou dobu na to svého potomka počít. Jsou však i výjimky, u kterých zákony přírody neplatí.
Článek
Pizzu v hrnečku budete mít hotovou za 2 minuty
Pizzu v hrnečku budete mít hotovou za 2 minuty Pizzu všechny milujeme! Abychom si ale mohly tuto italskou specialitku užít, musíme zamířit do nejbližší pizzerie anebo se pustit do pracné přípravy domácí pizzy. My pro vás máme úžasný recept na pizzu v hrnečku, kterou budete mít hotovou za 2 minuty!
Článek
Šaty malované na zrcadlo a papírové šaty pro „panenku“
Šaty malované na zrcadlo a papírové šaty pro „panenku“ Italská fotografka Luca Meneghel na svých fotografiích ráda používá kombinaci originálních „módních postupů“ a krásných křehkých dívek. To se projevuje zejména v kolekci fotografií Into the Mirror (Do zrcadla), která…
Článek
Sicílie: Na vrcholu soptící Stromboli
Sicílie: Na vrcholu soptící Stromboli Kvůli nepřekonatelnému zážitku ze soptící hory nepřetržitě vyfukující popílek a prskající lávu není třeba navštívit exotické krajiny. Pocit vzrušení z pohledu na vyvěrající magma můžete zažít i na nejčinnější evropské sopce Stromboli.