Taťána Kuchařová si vychutnává krásy Toskánska. Loni zde byla ještě se svým bývalým manželem

Taťána Kuchařová si vychutnává krásy Toskánska. Loni zde byla ještě se svým bývalým manželem Zdroj: Shutterstock

Modelka Taťána Kuchařová odjela do italského Toskánska, kde si užívá nejen krás místní přírody. Kromě úchvatné krajiny a nádherného pobřeží je Toskánsko proslulé i vínem a výbornou kuchyní. Taťána Kuchařová se do tohoto italského regionu vydala už po několikáté. Loni ještě jako vdaná žena s doprovodem, letos jako single kráska.

“Místo, kde člověk nechá srdce. A nabere 10 kg za týden,” napsala Taťána Kuchařová o Toskánsku, na které se ráda vrací zas a znovu. 

Své fanoušky navíc potěšila fotkou uprostřed nádherného pole vlčích máků, kterou pořídila uprostřed toskánské krajiny. Při pohledu na krásu místní přírody je zjevné, že si Taťána Kuchařová přijela do Toskánska užít volno a vyčistit si hlavu.

“Teď mi to došlo! Jíst, meditovat, milovat! Teď jste v Itálii, pak poletíte do Indie a nakonec najdete lásku na Bali. Trefila jsem to?” napsala pod příspěvek jedna ze sledujících. Taťána Kuchařová, která si momentálně užívá single života, na tuto otázku odpověděla výstižným smějícím se smajlíkem. 

Taťána Kuchařová rozhodně není v Toskánsku, které patří k jednomu z nejkrásnějších italských regionů, poprvé. Krásy tohoto kraje si vychutnávala také loni v květnu, a to na společné dovolené ještě se svým tehdejším manželem Ondřejem Brzobohatým. 

Po roce je situace naprosto jiná a Taťána Kuchařová odjela do Toskánska single. Zdá se, že na tento italský region nezanevřela a stále je pro ni srdcovou záležitostí.

Zdroj: Instagram.com/tatianagbrzobohata

Autor:
Publikováno: 27. 5. 2022 10:53 Nahlásit obsah