Kategorie Taťána Kuchařová

Článek
Taťána Kuchařová se před 16 lety stala Miss World. Tento okamžik mi navždy změnil život, napsala
Taťána Kuchařová se před 16 lety stala Miss World. Tento okamžik mi navždy změnil život, napsala Modelka a zakladatelka nadace Krása pomoci, Taťána Kuchařová, se stala v roce 2006 Miss World. Tehdy osmnáctiletá dívka byla první a stále je poslední Češkou, která kdy zvítězila v této mezinárodní soutěži krásy. Že od chvíle, kdy obdržela korunku Miss World, uplynulo již 16 let, Taťána Kuchařová nostalgicky zavzpomínala na Instagramu.
Článek
Modelka Taťána Kuchařová přišla o motocyklové panenství. S farářem
Modelka Taťána Kuchařová přišla o motocyklové panenství. S farářem Modelka a bývalá Miss World Taťána Kuchařová se na svém Instagramu postarala o pořádné pozdvižení. Přiznala se, že aktuálně přišla o “motocyklové panenství”, a to dokonce s farářem. Svou první jízdu na motorce tedy absolvovala až ve svých 34 letech.
Článek
Taťána Kuchařová si vychutnává krásy Toskánska. Loni zde byla ještě se svým bývalým manželem
Taťána Kuchařová si vychutnává krásy Toskánska. Loni zde byla ještě se svým bývalým manželem Modelka Taťána Kuchařová odjela do italského Toskánska, kde si užívá nejen krás místní přírody. Kromě úchvatné krajiny a nádherného pobřeží je Toskánsko proslulé i vínem a výbornou kuchyní. Taťána Kuchařová se do tohoto italského regionu vydala už po několikáté. Loni ještě jako vdaná žena s doprovodem, letos jako single kráska.
Článek
Den matek českých celebrit: Jak tento svátek oslavila Monika Bagárová, Gabriela Koukalová nebo Taťána Kuchařová?
Den matek českých celebrit: Jak tento svátek oslavila Monika Bagárová, Gabriela Koukalová nebo Taťána Kuchařová? Druhou květnovou neděli si každoročně připomínáme Den matek. Jedná se o významnou událost a snad nikdo z nás v tento den nezapomněl popřát své mamince. Že je máma nejdůležitějším člověkem pod sluncem, zdůraznily na sociálních sítích také mnohé české celebrity. Kdo si vzpomněl na svou maminku, kdo pogratuloval i tchyni a kdo dostal pugét květin?
Článek
Taťána Kuchařová má kratší vlasy. Nový účes, nové začátky, okomentovala svou proměnu
Taťána Kuchařová má kratší vlasy. Nový účes, nové začátky, okomentovala svou proměnu Modelka, podnikatelka a influencerka Taťána Kuchařová shodila svou delší hřívu a své blonďaté vlasy si výrazně zkrátila. Nový střih vlasů, pro který se rozhodla, patří k nejtrendy střihům letošní sezony. Jak se vám v něm líbí?
Článek
Taťána Kuchařová si naordinovala 21denní jarní detox. Před startem očistné kúry si stihla dát ještě pivo a chlebíček
Taťána Kuchařová si naordinovala 21denní jarní detox. Před startem očistné kúry si stihla dát ještě pivo a chlebíček S příchodem jara se řada lidí snaží očistit od škodlivých látek, které se s v jejich tělech nahromadily v průběhu zimních měsíců. Také modelka Taťána Kuchařová se pouští do intenzivní jarní očisty. Na svém instagramovém účtu oznámila, že od 1. dubna zahajuje 21denní detox. Ještě před jeho začátkem si stihla dát pivo a obložený chlebíček.
Článek
Taťána Kuchařová ukázala rodinný klenot: Hodinky, které zdědila po pradědovi Josefovi
Taťána Kuchařová ukázala rodinný klenot: Hodinky, které zdědila po pradědovi Josefovi Modelka Taťána Kuchařová si na svém instagramovém účtu střeží své soukromí a obvykle blíže neinformuje o své rodině a vztazích. Tentokrát však udělala výjimku a pochlubila se střípky ze svého rodinného života. Instagramovým sledujícím předvedla rodinný klenot, který s láskou nosí. A to hodinky, které zdědila po svém pradědečkovi Josefovi.
Článek
Valentýn českých a slovenských celebrit: Kdo slavil single a kdo dostal romantické vyznání lásky?
Valentýn českých a slovenských celebrit: Kdo slavil single a kdo dostal romantické vyznání lásky? Svatý Valentýn je svátkem všech zamilovaných. 14. února si vyznávaly veřejně lásku také některé slavné páry. Třeba na takovém Instagramu se to romantickými fotkami a vyznáními lásky jenom hemžilo. Některé celebrity však Valentýnu vůbec neholdují. Kdo letos na svátek všech zamilovaných zcela zanevřel a napsal na Instagramu jasný vzkaz?