Taťána Kuchařová má kratší vlasy. Nový účes, nové začátky, okomentovala svou proměnu

Taťána Kuchařová má kratší vlasy. Nový účes, nové začátky, okomentovala svou proměnu Zdroj: Profimedia

Modelka, podnikatelka a influencerka Taťána Kuchařová shodila svou delší hřívu a své blonďaté vlasy si výrazně zkrátila. Nový střih vlasů, pro který se rozhodla, patří k nejtrendy střihům letošní sezony. Jak se vám v něm líbí?

“New hair & New beginnings,” napsala Taťána Kuchařová na Instagramu a připojila video, na kterém svým sledujícím předvedla svůj nový střih vlasů. Tato krásná žena dala sbohem dlouhé hřívě a místo toho zvolila rovné delší mikádo, které je v roce 2022 velkým vlasovým hitem.

Tento trendy střih vypadá perfektně za každé situace, a navíc se velmi snadno udržuje. Také instagramoví sledující Taťánu Kuchařovou za změnu účesu pochválili a napsali, že jí neuvěřitelně sedne.

“Máte krásné vlasy, sluší vám to moc,” pochválil modelce nový účes jeden ze sledujících. “No konečně pořádné vlasy. Bravo,” připojil se další. V dalších komentářích se lidé shodli na tom, že bývalá Miss World vypadá v novém střihu vlasů opravdu skvěle.

Jak Taťána Kuchařová popsala ve svém příspěvku u videa, které aktuálně natočila v prosluněné Mallorce, nové vlasy souvisí také s novými začátky. A to zvláště v jejím případě, neboť má za sebou čerstvý rozvod s Ondřejem Gregorem Brzobohatým. Tento pár byl přitom v manželství téměř deset let.

“Táni, jsi moje inspirace. Krásná, úspěšná, aktivní a nezávislá žena. Hodně štěstí do nového začátku.”, “Fantastická. Chlapi nechápou: Ano, nové vlasy s novými začátky sakra souvisí. Držím vám pěsti.”, “Jste krásná, přeji vám hodně štěstí.” Popřáli Taťáně Kuchařové lidé na Instagramu s tím, aby její další životní etapa byla o mnoho šťastnější.

Zdroj: Instagram.com/tatianagbrzobohata
Autor:
Publikováno: 28. 4. 2022 13:35 Nahlásit obsah