Co prokazatelně zmenšuje ženám prsa? V jídelníčku to máme snad úplně všichni!

Ženy, milujete kávu? Vypijete tři a více šálků tohoto blahodárného moku? Jestli ano, tak byste měly pozorně přečíst následující článek, který vypovídá špatné zprávy o vašem nádherném poprsí. Podle studie švédských vědců, spolu velice úzce souvisí konzumace kávy, tedy obsaženého stimulantu kofeinu a zmenšování vašeho poprsí...

Bylo to naprosto náhodné zjištění, ke kterému došla švédská onkoložka Helena Jernstroem, která pracuje na výzkumu genetických a rizikových faktorů rakoviny prsu. Konzumace kávy byla jeden z faktorů, který se promítal do výzkumu profesorky. V jejím dotazníku, ve kterém bylo zahrnuto 300 žen, objevila souvislost mezi pitím kávy a zmenšováním poprsí. 

Její vědecký tým zjistil, že konzumace 3 a více šálků kávy denně zapřičiňuje tento reduktivní proces. Se zvyšováním množství vypité kávy se tento proces zrychluje. Nebojte se však, neprobíhá to tak, že by vaše prsa v okamžiku kompletně zmizela. :) Sami vědci připouští, že nemají jasno v nejdůležitější otázce výzkumu. A to jsou číselná vyjádření toho, jaký objem kávy zapříčiní určitou hmotnostní újmu vašeho poprsí za určitý čas. Nejde také celou situaci vytrhnout z kontextu, a z žen, která mají malá prsa, rovnou udělat časté konzumentky kávy. Jsou zde také jiné důlěžité faktory a těmi jsou geny.

Proto nezoufejte a rozhodně si vaši ranní kávu nenechte rušit myšlenkami o zmenšování poprsí. Když budete ke svému požitku přistupovat s mírou, nemělo by se nic takového projevit...

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 5. 1. 2022 18:14 Nahlásit obsah
Témata: Videa Video