Zemřel starší bratr zpěvačky Madonny. Anthony Ciccone žil spoustu let jako bezdomovec

Zemřel starší bratr zpěvačky Madonny. Anthony Ciccone žil spoustu let jako bezdomovec Zdroj: Shutterstock

V sobotu 25. února 2023 zemřel v americkém Michiganu starší bratr zpěvačky Madonny, Anthony Ciccone. O smrti tohoto 66letého muže informoval na Instagramu jeho švagr, hudebník Joe Henry. Starší bratr zpěvačky Madonny bojoval s démonem jménem alkohol a v posledních letech žil na ulici jako bezdomovec.

“Můj švagr, Anthony Gerard Ciccone, včera večer opustil toto pozemské letadlo. Znám ho od svých patnácti let. Anthony byl složitou postavou, ale miloval jsem ho a rozuměl jsem mu lépe, než jsem byl ochotný říct. Sbohem, bratře Anthony. Chci si myslet, že Bůh, ve kterého věřila tvá požehnaná matka (a má), čeká, až tě přijme. Alespoň pro dnešek mě nikdo neodradí od této vize,” napsal na sociálních sítích Cicconův švagr, hudebník Joe Henry.

66letý Anthony Ciccone byl starším bratrem slavné americké zpěvačky Madonny, jejíž občanské jméno zní Madonna Louise Cicconeová. Madonna pochází ze sedmi sourozenců a právě Anthony, který zemřel v 66 letech v sobotu 25. února 2023, z nich byl nejstarší.

Vzhledem ke své závislosti na alkoholu nebyl Anthony Ciccone se svou rodinou a sourozenci dlouhá léta v kontaktu. Nakonec vztahy opět navázal. Jeho sestra Madonna se mu snažila podat pomocnou ruku, platila mu například odvykací kúry v protialkoholních léčebnách.

Bohužel po návratu z odvykačky vždy skončil jako bezdomovec na ulici, určitou dobu žil i pod mostem. Anthony Ciccone nakonec zemřel v sobotu 25. února 2023 v americkém Michiganu, jeho rodina bližší podrobnosti jeho úmrtí neuvedla.

Zdroj: Instagram.com/joehenrymusic, Bbc.com

Autor:
Publikováno: 27. 2. 2023 13:17 Nahlásit obsah