Kategorie Madonna

Článek
Truhlář, dělník i servírka. Co dělaly známé hvězdy předtím, než se proslavily?
Truhlář, dělník i servírka. Co dělaly známé hvězdy předtím, než se proslavily? Madonna, Brad Pitt, Harrison Ford a další. To vše jsou slavná jména, která patří ke smetánce světového showbyznysu. Jsou slavní, bohatí a všude kam přijdou jsou středem pozornosti. Věřte tomu nebo ne, i tito lidé si zažili dobu, kdy je téměř nikdo neznal a jejich hvězdná kariéra byla v plenkách. Jak tito lidé svou kariéru začínali?
Článek
Co si přeje do šatny Katy Perry a Jennifer Lopez aneb Bláznivé požadavky celebrit
Co si přeje do šatny Katy Perry a Jennifer Lopez aneb Bláznivé požadavky celebrit Kdo si přeje pokoj s měkkými růžovými draperiemi? Kdo cestuje s 30 bodyguardy? Kdo nesnáší karafiáty a kdo vyžaduje ručníky Versace? Přečtěte si něco o bláznivých požadavcích celebrit!
Článek
Hit internetu: Celebrity bez zubů
Hit internetu: Celebrity bez zubů Slavné osobnosti bez zubů se šíří internetem jako mor. Stačí najít vhodnou fotografii, trošku si s ní pohrát v programu na úpravu fotek a bezzubá celebrita je na světě. Herci, zpěvačky, modelky, nevyhnulo se to snad nikomu. Možná si říkáte, kam na to ti lidi chodí? To vám neprozradíme, ale pobavit se můžeme, no ne?
Článek
Šílené diety slavných
Šílené diety slavných Grepy, dětské kašičky, losos, sója. Co stojí za reprezentativními postavami celebrit? To se dozvíte právě dnes.
Článek
Celebrity a jejich slabost pro zajíčky
Celebrity a jejich slabost pro zajíčky Ve světě showbyznysu už v současné době není výjimkou, že si slavná zralá žena nabrnkne i o dvacet let mladšího zajíčka. A to zvlášť v Hollywoodu. A že by jejich drahé polovičky mohly být i jejich syny? Komu by to v zamilovanosti překáželo.
Článek
Madonna vs. Rusko: „Je to vysloužilá prostitutka,“ řekl ruský vícepremiér
Madonna vs. Rusko: „Je to vysloužilá prostitutka,“ řekl ruský vícepremiér Americká zpěvačka Madonna způsobila pozdvižení v Rusku. Svým vystoupením v Petrohradu, kde veřejně podpořila homosexuály, pobouřila místní občany. Ti na ni za morální újmu dosud podali na 140 trestních oznámení. Navíc, když…