Poznejte nejpodivnější nemoci světa: Syndrom vlkodlaka, progérie i kamenná tvář

Poznejte nejpodivnější nemoci světa: Syndrom vlkodlaka, progérie i kamenná tvář Zdroj: www.brightside.com

Celý svět se v současné době zajímá o pandemii způsobenou koronavirem a ostatní zdravotní problémy tak trochu ustoupily do pozadí. Určitě však stojí za to si uvědomit, že mnoho lidí se potýká i s jinými chorobami. Dokonce i takovými, které jsou velmi podivné a jejich výskyt není tak častý.

Na světě existují tisíce druhů nemocí, a ačkoliv mnoho z nich známe a prošli jsme si jimi, existují i takové, které dokážou zaskočit i zkušené lékaře na celém světě. Naše tělo je souborem buněk, a když něco nefunguje tak, jak by mělo, tělo to dává jasně znát.

TIP: Jak vypadají lidé, kteří se narodili s částmi těla navíc? To se dozvíte ZDE.

S některými nemocemi se člověk již narodí, některé se u něj dostaví v průběhu života. Tak či onak, je to něco, s čím se musí člověk naučit žít a svou těžkou životní situaci zvládnout, jak nejlépe umí. V našem dnešním videu, které najdete níže, uvidíte osmičku těch nejzvláštnějších nemoci na světě, o kterých jste možná do dnešních dnů neslyšeli.

Při progerii vypadají malé děti jako stařečkové. Zdroj: www.pinterest.com

Uvidíte například takzvané upíří lidi, kteří nemohou snést sluneční světlo, lidé s kamennou tváří, kteří nemohou hýbat mimickými svaly a spoustu dalších.

Máte i vy ve svém okolí někoho, kdo onemocněl podobnou nemocí? Podělte se s námi o vaše zkušenosti v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 20. 4. 2020 11:48 Nahlásit obsah