Fitness blogerka přibrala 10 kilogramů. Konečně si připadá krásná, šťastná a spokojená

Fitness blogerka přibrala 10 kilogramů. Konečně si připadá krásná, šťastná a spokojená Zdroj: Shutterstock

Na přibírání není nic špatného. Pokud tedy místo tuku přiberete svaly. Dokazuje to i příběh fitness blogerky Emmy O’Neillové, která v průběhu roku a půl díky pravidelnému silovému tréninku přibrala 10 kilogramů. Jak sama přiznává, konečně se začala sama sobě líbit.

Váha je jenom číslo a o vaší postavě toho příliš neřekne. Tuto skutečnost potvrzuje britská fitness blogerka Emma O’Neillová, která v průběhu roku a půl zvýšila svou váhu z 47 kilogramů na 57 kilogramů.

Svou životní proměnu tato žena, která v Londýně působí také jako fitness trenérka, již mnohokrát zdokumentovala. Pravidelně ji ovšem prezentuje rovněž na svém Instagramu, protože si myslí, že je to pro spoustu žen a dívek velmi důležitá zpráva.

“Trhá mi srdce, když dívky stále hladoví a myslí si, že musí jíst pouze určitá jídla, aby byly “fit” a dosáhly svých cílů,” napsala Emma O’Neillová na svém Instagramu.

Ještě před lety se tato britská fitness blogerka snažila podobat všeobecnému standardu krásy. Velmi málo jedla a nadměrně cvičila. Výsledkem bylo, že vážila 47 kilogramů. Rozhodně ale o sobě nedokázala říct, že je šťastná a spokojená.

Když se na sebe jednou podívala do zrcadla, řekla si, že se sebou musí něco udělat. V prvé řadě se pustila do samostudia výživy a cvičení. Teorii pak přetavila v praxi a správným a vyváženým životním stylem přibrala v průběhu 1,5 roku 10 kilogramů.

Dnes je z Emmy O’Neillové jiná žena, a to jak po fyzické, tak po psychické stránce. Díky silovému cvičení, kterému se věnuje několikrát do týdne, má o 10 kilogramů více než v minulosti. Podle svých slov se však cítí v novém těle spokojenější a vyrovnanější.

“Jídlo a fitness by měly váš život zlepšit, ne zhoršit. Pokud vaše tělo touží po koblize nebo pizze, tak si je dejte. Já sama jsem minulý rok snědla tolik plátků pizzy, že to ani nedokážu spočítat. Je důležité dodávat tělu energii vydatným výživným jídlem, ale věnujte také čas tomu, abyste načerpali energii pro svou duši,” vzkázala Emma O’Neillová svým sledujícím na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com/emmalouisie/, Yahoo.com, Trimmedandtoned.com, Prezenu.joj.sk

Autor:
Publikováno: 7. 3. 2022 13:31 Nahlásit obsah