Kategorie Choroby

Článek
Místo na světě bez koronaviru: Tento domorodý kmen je už 60 000 let odloučen od civilizace
Místo na světě bez koronaviru: Tento domorodý kmen je už 60 000 let odloučen od civilizace Pokud se podíváme na mapu, zjistíme, že koronavirus zasáhl téměř celý svět a nevyhnul se ani malým ostrůvkům. Přesto však najdeme jedno místo, kde se s největší pravděpodobností koronavirus neobjeví. Je to ostrov Severní Sentinel, kde už 60 000 let žije domorodý kmen v absolutní izolaci od zbytku světa.
Článek
Poznejte nejpodivnější nemoci světa: Syndrom vlkodlaka, progérie i kamenná tvář
Poznejte nejpodivnější nemoci světa: Syndrom vlkodlaka, progérie i kamenná tvář Celý svět se v současné době zajímá o pandemii způsobenou koronavirem a ostatní zdravotní problémy tak trochu ustoupily do pozadí. Určitě však stojí za to si uvědomit, že mnoho lidí se potýká i s jinými chorobami. Dokonce i takovými, které jsou velmi podivné a jejich výskyt není tak častý.
Článek
Toto se stane s vaším tělem, pokud přijdete do kontaktu s cizí močí!
Toto se stane s vaším tělem, pokud přijdete do kontaktu s cizí močí! Kdo by měl rád veřejné toalety, že? Jenže někdy není jiné řešení a vykonat potřebu prostě musíte. Nejednomu z nás se určitě stalo, že dosedl na toaletu a najednou ucítil, že nebyla úplně tak suchá, jak měla být. Co se tedy může stát, když se posadíte na prkýnko, na kterém byla cizí moč?
Článek
8 nejdivnějších nemocí na světě
8 nejdivnějších nemocí na světě Na světě existují tisíce druhů nemocí. Velkou část jich známe, některými jsme si dokonce sami prošli. Některé z nich jsou ale tak zvláštní a ojedinělé, že i lékaři nad nimi jen nevěřícně kroutí hlavou. My tu pro vás máme přehlídku těch nejdivnějších.