Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Ta nejvhodnější místa pro milování podle vašeho znamení zvěrokruhu

Ta nejvhodnější místa pro milování podle vašeho znamení zvěrokruhu Zdroj: Shutterstock.com

Spousta párů po delším soužití přesídlí své sexuální hrátky jen do ložnice. To je však velká škoda, protože nejenom jejich domácnost skýtá mnoho zákoutí, kde by si milování užili možná více ale i venku je spousta možností. Pokud si však nevíte rady, kde přesně by to mělo být, i v tomhle vám vaše znamení zvěrokruhu může být nápomocno.

Jak už se každý z nás alespoň jednou přesvědčil, znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, toho o nás dokáže ledacos vypovědět a odhalit. A věřte nebo ne, co se týče milostných chvil, tomu není jinak. Na jakém místě je tedy pro naše znamení milování nejlepší?

Beran

Beraní bývají zpravidla odhodlaní a odvážní, pokud tedy do milování zařadíte i špetku adrenalinu, nic tím nezkazíte, ba naopak. Vyzkoušejte tedy místo, kde vás může třeba někdo načapat. Čím je totiž riziko větší, tím to bude jen lepší.

Býk

Býci milují své pohodlí, praktické věci a především jídlo. S něčím mimo jejich komfortní zónu si u nich nepřijdete, zkuste tedy zvolit místo, které se nachází u vás doma. Tím nejvhodnějším se nabízí kuchyně, kde kromě kuchyňské linky či jídelního stolu najdete i další příjemnosti, jako třeba šlehačku.

Zdroj: Shutterstock.com

Blíženci

Osoby narozené ve znamení Blížence rády zkouší nové věci a objevují nepoznané. Najít vhodné místo tedy nebude žádná věda, stačí, aby to bylo někde, kde jste to ještě nezkoušeli a užijete si při tom pořádné dobrodružství a zábavu.

strana 1 / 4
Autor:
Publikováno: 1. 11. 2018 17:14 Nahlásit obsah