Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Ta nejvhodnější místa pro milování podle vašeho znamení zvěrokruhu

Ta nejvhodnější místa pro milování podle vašeho znamení zvěrokruhu Zdroj: Shutterstock.com

Spousta párů po delším soužití přesídlí své sexuální hrátky jen do ložnice. To je však velká škoda, protože nejenom jejich domácnost skýtá mnoho zákoutí, kde by si milování užili možná více ale i venku je spousta možností. Pokud si však nevíte rady, kde přesně by to mělo být, i v tomhle vám vaše znamení zvěrokruhu může být nápomocno.

Jak už se každý z nás alespoň jednou přesvědčil, znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, toho o nás dokáže ledacos vypovědět a odhalit. A věřte nebo ne, co se týče milostných chvil, tomu není jinak. Na jakém místě je tedy pro naše znamení milování nejlepší?

Beran

Beraní bývají zpravidla odhodlaní a odvážní, pokud tedy do milování zařadíte i špetku adrenalinu, nic tím nezkazíte, ba naopak. Vyzkoušejte tedy místo, kde vás může třeba někdo načapat. Čím je totiž riziko větší, tím to bude jen lepší.

Býk

Býci milují své pohodlí, praktické věci a především jídlo. S něčím mimo jejich komfortní zónu si u nich nepřijdete, zkuste tedy zvolit místo, které se nachází u vás doma. Tím nejvhodnějším se nabízí kuchyně, kde kromě kuchyňské linky či jídelního stolu najdete i další příjemnosti, jako třeba šlehačku.

Zdroj: Shutterstock.com

Blíženci

Osoby narozené ve znamení Blížence rády zkouší nové věci a objevují nepoznané. Najít vhodné místo tedy nebude žádná věda, stačí, aby to bylo někde, kde jste to ještě nezkoušeli a užijete si při tom pořádné dobrodružství a zábavu.

Rak

Pro Raky je jejich osobní i milostný život pro veřejnost naprosté tabu. K tomu, aby se jim váš společný večer líbil, nepotřebují vzrušení ani veřejná místa, budou naprosto spokojeni tam, kde je jim příjemně – a to je jejich domov. Nabízí se vám tedy nepřeberné množství míst, například koupelna, kde pro ně můžete přichystat romantickou společnou koupel.

Lev

Pro Lvy je sex velmi důležitý. Milují vášeň, doteky, zároveň i riziko a něco zakázaného, proto jsou schopni vymýšlet opravdu kreativní místa, kde tohle všechno zažijí. Zkuste mu tedy třeba navrhnout milování v kině nebo divadle.

Zdroj: Shutterstock.com

Panna

I když jsou Panny vášnivé znamení, zároveň jsou také velmi stydlivé a k tomu, aby se dokázaly opravdu uvolnit, potřebují soukromí. Pokud ale i tak chcete vyzkoušet něco nového a nepoznaného, vyrazte si na výlet autem, zaparkujte ho někde na klidném místě a užívejte si jeden druhého.

Váhy

Je to impulzivní znamení, které má rádo pořádnou dávku adrenalinu, avšak při milování ctí soukromí. Nejvhodnější volbou tedy je užít si milostných hrátek někde v lese, kde vás jen málokdo může vidět, avšak pořád je to na veřejnosti.

Štír

Štíři si na nějakou divočinu nepotrpí. Mají rádi své pohodlí, intimitu a na milování se soustředí všemi smysly. Pokud vás to ale doma už příliš nebaví, zamluvte nějaký hezký hotelový pokoj, to ocení zaručeně nejvíc.

Střelec

Střelec je nevyzpytatelné znamení, které dokáže svého partnera či partnerku překvapit téměř kdekoliv. Výjimkou tedy není ani bazén, vířivka či sauna, a když s něčím takovým přijdete vy, bude v sedmém nebi

Kozoroh

Kozorohům nejde tak ani o to, kde milostnou chvilku prožijí, ale s kým. Pokud je tedy po jejich boku člověk, kterého milují, je to vše, co jim k dokonalému štěstí stačí. U tohoto znamení není tedy potřeba vymýšlet speciální místa, bude spokojen i doma pěkně v ložnici.

Vodnář

Vodnáři milují dlouhé a smyslné předehry, proto ani u nich není důležité místo, ale to, aby se jim jejich partnerka či partner naprosto odevzdali a nechali se unášet na společné vlně vášně. Svou polovičku při milování berou jako hračku, o kterou musí láskyplně pečovat a hýčkat ji.  

Zdroj: Shutterstock.com

Ryby

Tito lidé mají rádi vzrušení, výzvy a nepředvídatelnost. Pokud je tedy přepadnete kdykoliv se vám zlíbí, nebudou nic namítat a souhlasně se připojí klidně i při zalévání kytek na balkóně. Jednoduše – s Rybami se člověk nenudí.

Autor:
Publikováno: 4. 2. 2021 18:10 Nahlásit obsah