Kategorie Sex

Článek
Paris Hilton uvádí novou značku Paris Hilton Lingerie
Paris Hilton uvádí novou značku Paris Hilton Lingerie Paris Hilton rádá provokuje a udává styl už několik let. Parfémy, boty, kabelky, kosmetika, oblečení, hodinky, hudba - můžeme pokračovat do nekonečna. Nyní chce Paris zaujmout také intimní stránku žen a uvádí kolekci erotického prádla.
Článek
Proč by každá žena měla používat erotické hračky
Proč by každá žena měla používat erotické hračky Erotické hračky mohou okořenit váš sexuální život, přinést do vztahu svěží vzduch a zvýšit uspokojení.
Článek
4 situace, kdy muž nemá na sex ani pomyšlení!
4 situace, kdy muž nemá na sex ani pomyšlení! O tom, že by muž neměl chuť na sex, se mnoho článků nepíše a není ani divu, oni na něj přeci mají chuť pořád. Jenže i v tomto případě existují výjimky – jsou totiž 4 situace, kdy muž dá raději přednost něčemu jinému než sexu!
Článek
10 otázek, na které se vás muž bojí v posteli zeptat!
10 otázek, na které se vás muž bojí v posteli zeptat! Ačkoliv muži v jistých situacích mohou působit statečně a neohroženě, v posteli takovou odvahou již neoplývají. A proč se tedy své milenky bojí na některé otázky ohledně sexu zeptat? Nejspíš se obávají toho, že danou otázku špatně položí a společně strávený večer bude rázem pryč.
Článek
Ve kterých polohách jste při milování pro muže nejkrásnější? Je to těchto pět!
Ve kterých polohách jste při milování pro muže nejkrásnější? Je to těchto pět! Muži sex milují, o tom jistě není pochyb, jenže v některých polohách si jej užívají přeci jen o něco víc. Pochopitelně co muž, to názor! Ovšem existuje pět poloh, na kterých se většina mužů shodla.
Článek
Co prozradí o muži jeho znamení? Odhalí chování v sexu a lásce!
Co prozradí o muži jeho znamení? Odhalí chování v sexu a lásce! Našla jste si partnera, ale ještě přesně nevíte, co od něj očekávat? V tom případě je tohle článek přímo pro vás! Zde totiž zjistíte, jak si dané znamení stojí v sexu a především, jak jej zaujmout.
Článek
Čtyři hlavní signály, které vám řeknou, že se mu milování s vámi neuvěřitelně líbí!
Čtyři hlavní signály, které vám řeknou, že se mu milování s vámi neuvěřitelně líbí! Na internetu najdeme nesčetně článků o tom, jak poznat, že se nám ženám milování doopravdy líbí. Jenže něco podobného bychom rády věděly i my o mužích. Pochopitelně od mužů se vždy dozvíme jen kladnou reakci. Jenže jak poznat, že se mu to skutečně líbí a není to jen milosrdná lež?
(292) Načíst více