Kategorie Sex

Článek
Poševní sekret jako elixír zdraví? Zde je seznam jeho zdravotních výhod!
Poševní sekret jako elixír zdraví? Zde je seznam jeho zdravotních výhod! Orální sex si užívají nejenom muži, ale i my ženy. Věděly jste však, že tato součást sexuálního života sebou nese určité zdravotní výhody? Co se stane, když muž spolkne poševní sekret?
Článek
Překvapující pravdy o milování po porodu!
Překvapující pravdy o milování po porodu! Když je novopečená maminka po šestinedělí a přichází čas, kdy by se měla svému manželovi věnovat, může to být pro ni velmi skličující moment, do kterého se příliš nehrne.
Článek
Co se děje s vaším tělem při intimních hrátkách? Některé věci jste vážně netušila!
Co se děje s vaším tělem při intimních hrátkách? Některé věci jste vážně netušila! Kdo by neměl rád sex? Je to nejen příjemný způsob, jak se uvolnit a zbavit se stresu. Sex dělá s naším tělem další neskutečné divy! Ptáte se, jaké? Čtěte dál a nepřestanete se divit!
Článek
Jak se mění sexuální život žen v průběhu let?
Jak se mění sexuální život žen v průběhu let? Mnoho žen při vzpomínce na svých sladkých dvacet let také zavzpomíná na to, jaký byl jejich sexuální život a zatouží, aby se to alespoň na chvíli vrátilo. Podle odborníků je však naprosto normální, že se náš sexuální život v průběhu let změní, ovšem nemusí to výlučně znamenat to, že se změní k horšímu.
Článek
4 zásadní chyby, kterých se muži dopouštějí při milování!
4 zásadní chyby, kterých se muži dopouštějí při milování! Ačkoliv to může být pro muže naprosto nepředstavitelná věc, i oni se dopouštějí při sexu pár chybiček, které my ženy nesnášíme. Jenže ať už chceme nebo ne, chyba je především i na naší straně, protože se svým partnerem nedokážeme o tom, co se nám líbí nebo nelíbí, otevřeně mluvit.
Článek
Paris Hilton uvádí novou značku Paris Hilton Lingerie
Paris Hilton uvádí novou značku Paris Hilton Lingerie Paris Hilton rádá provokuje a udává styl už několik let. Parfémy, boty, kabelky, kosmetika, oblečení, hodinky, hudba - můžeme pokračovat do nekonečna. Nyní chce Paris zaujmout také intimní stránku žen a uvádí kolekci erotického prádla.
Článek
Proč by každá žena měla používat erotické hračky
Proč by každá žena měla používat erotické hračky Erotické hračky mohou okořenit váš sexuální život, přinést do vztahu svěží vzduch a zvýšit uspokojení.
Článek
4 situace, kdy muž nemá na sex ani pomyšlení!
4 situace, kdy muž nemá na sex ani pomyšlení! O tom, že by muž neměl chuť na sex, se mnoho článků nepíše a není ani divu, oni na něj přeci mají chuť pořád. Jenže i v tomto případě existují výjimky – jsou totiž 4 situace, kdy muž dá raději přednost něčemu jinému než sexu!
(298) Načíst více