Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Pro muže: Pomozte vaší partnerce k dosažení orgasmu pomocí těchto tří kroků

Pro muže: Pomozte vaší partnerce k dosažení orgasmu pomocí těchto tří kroků Zdroj: Shutterstock.com

Je známá věc, že muži dosahují orgasmu mnohem častěji než ženy. Dokonce statistiky udávají, že vyvrcholení dosáhne pouze 35 % žen, což je docela smutné číslo, nemyslíte? Navíc většina těchto žen k uspokojení dojde pouze díky dráždění klitorisu, nezažijí tedy ten pravý vaginální orgasmus, který je mnohem intenzivnější.

Jak je to ale možné? Je problém v partnerech daných žen anebo je něco špatně s nimi? Ani jedno, ani druhé. Někdy i sebelepší milenec nemusí být jistotou orgasmu, mnohdy totiž za potížemi s vyvrcholením stojí nevědomost ženy. Nevědomost o tom, co se jí ve skutečnosti libí a co od společného milování vlastně očekává.

Někdy se totiž může stát, že ačkoliv se ženě líbí rychlejší a drsnější pozice, orgasmu dosáhne pouze v jedné poloze při jemném přirážení, takže je to opravdu individuální a to, co platí pro jednu ženu, v žádném případě neplatí pro druhou. Jednoduše řečeno – ženský orgasmus je pěkný oříšek i pro ty zkušené. Existuje tedy vůbec nějaký návod, jak ženě zaručeně pomoci k vyvrcholení? Touto otázkou se zabývali vědci z Indiana University a Kinsey, kteří do své studie zapojili více než 52 000 respondentů, kteří jim pomohli k opravdu velmi překvapujícím výsledkům.

Zdroj: Shutterstock.com Podle této studie je klíč k ženskému orgasmus jednoduchý – postačí vám znát tohle zlaté trio:

Líbejte ji

Během sexu by měl muž svou partneru líbat, avšak nejenom letmými polibky a něžným „pusinkováním“, to ať si nechá při přání na dobrou noc. V tento moment jsou žádoucí vášnivé a hluboké polibky, které ženě jasně ukážou, jak moc se mu to s ní líbí a budou se jí z nich doslova podlamovat kolena.

Hlaďte ji „tam“

Jak jsme psali výše, většina z žen, které pravidelně dosahují orgasmu, jej dosahují za pomoci stimulace klitorisu. Muž by se měl tedy snažit tento záhadný bod najít a jemně zde ženu hladit a střídavě dráždit tak dlouho, dokud nedosáhne vyvrcholení.

Používejte ruce

Tento bod souvisí s body výše, především s tím druhým. Nemějte ruce neustále položené vedle, jako by vám ani nepatřily, ale do milování je zapojte se vším všudy. Hlaďte ji, při líbání ji chytněte a hlavně nezapomínejte na její klín, kam byste ruce měli soustřeďovat nejvíce.

Když do vašeho milování zapojíte tyto tři rady a navíc budete dělat vše, co má vaše partnerka ráda, můžete se těšit na společný večer, který zcela jistě jen u jednoho kola nezůstane, neboť se vás nebude moct nabažit.

Autor:
Publikováno: 7. 9. 2018 11:18 Nahlásit obsah