Trh originálních výrobků MINT Market Praha přinese nejlepší vánoční dárky do Pražské tržnice

Trh originálních výrobků MINT Market Praha přinese nejlepší vánoční dárky do Pražské tržnice Zdroj: mintmarket.cz

Víkend 30. 11. - 1. 12. bude v Pražské tržnici patřit trhu s designem, módou, šperky a delikatesami MINT Market Praha 26. Více než 100 českých a slovenských tvůrců otevře své stánky s originálními výrobky v halách č. 11, 17 a v jejich okolí.

Pro návštěvníky bude nachystán speciální okodom s kavárnou, doprovodný program a příjemná hudba DJ S-BisH a hosté. Vstup bude jako vždy zdarma, pejsci na vodítku jsou vítáni. Celý areál je bezbariérový, pouze v hale 17 je pár schodů do 1. patra. Kočárky bude možné nechat pod schodištěm.

Návštěvníci si na MINT Marketu budou moci zakoupit jedinečné dárky a podpořit tím lokální tvůrce. Nejenže tak získají neokoukané dárky ale i svůj dobrý pocit. Na rozdíl od výrobků z masové nadnárodní produkce jsou předměty nabízené na marketu vyráběné s láskou, bez zbytečných převozů po celé zeměkouli, ekologičtěji a zisk plyne prodejci, se kterým máte osobní kontakt, nikoliv nadnárodním řetězcům. Na infostánku bude k dostání zdarma skvělá plátěná taška Konec igelitek v Čechách výměnou za přihlášení se k našemu newsletteru.

Program

SOBOTA 30.11.

  • 14.00 Divadlo Anička a letadýlko - Představení Příběh dědka Všudefouse (ve stanu u kavárny): Štětinatý dědek Všudefous je na Vánoce sám. Nemá nikoho. Jenom láhev Pepřovice a tvrdou vánočku. Boženka má Pepika, ale Pepik zlobí a chodí čůrat na sníh...
  • 14.30 - 17.00 Metráž - Workshop upcyclovaných náhrdelníků a náušnic s nízkoprahovou dílnou Metráž: Přijďte na workshop, kde si vyrobíte šperk podle vlastního návrhu pod vedením žen v obtížných sociálních situací, které pracují v naší dílně. Dozvíte se také něco o principech upcyclingu a odnesete si nejen originální DIY výrobek, ale také zajímavý zážitek.

Moss pěkný věci - Workshop výroby adventních věnců: Zastavte se u stánku Moss pěkný věci a vyrobte si pod odborným vedením adventní věnec na Váš stůl. Připraveny budou jednoduché korpusy věnců a spousta různých přírodnin a krásnych věci ke zdobení dle vašeho výběru.

Zdroj: mintmarket.cz NEDĚLE 1.12.

  • 11.00 Divadlo Ilegum - Představení Sůl nad zlato s vánoční dílnou: Vypravování tradiční pohádky Boženy Němcové o tom, jak se v království ztratila všechna sůl. Po představení bude následovat vánoční dílna inspirovaná koledou Pásli ovce valaši. Výsledkem budou andělíčci a ovečky, z kterých se snadno dají udělat loutky.
  • 14.30 - 17.00 Metráž - Workshop upcyclovaných náramku a náušnic s nízkoprahovou dílnou Metráž (č. 32): Přijďte na workshop, kde si vyrobíte šperk podle vlastního návrhu pod vedením žen v obtížných sociálních situací, které pracují v naší dílně. Dozvíte se také něco o principech upcyclingu a odnesete si nejen originální DIY výrobek, ale také zajímavý zážitek.

Moss pěkný věci - Workshop výroby adventních věnců: Zastavte se u stánku Moss pěkný věci (č. 31) a vyrobte si pod odborným vedením adventní věnec na Váš stůl. Připraveny budou jednoduché korpusy věnců a spousta různých přírodnin a krásnych věci ke zdobení dle vašeho výběru.

MINT Market Praha 26

30.11. - 1.12.2019

Pražská tržnice, hala 11 a 17, Bubenské nábřeží 13

So 11:00 - 18:00

Ne 10:00 - 17:00

https://www.mintmarket.cz/cs/trh/praha-26

https://www.facebook.com/events/542451586500063/

Autor:
Publikováno: 28. 11. 2019 12:41 Nahlásit obsah