Kategorie Praha

Článek
Šéfkuchaři Zdeněk Pohlreich a Jan Punčochář vaří nepostradatelným: Jídlo zdarma připravují pro pražské hasiče, policisty a záchranáře
Šéfkuchaři Zdeněk Pohlreich a Jan Punčochář vaří nepostradatelným: Jídlo zdarma připravují pro pražské hasiče, policisty a záchranáře Renomovaní šéfkuchaři vaří v Praze jídlo pro hasiče, policisty, strážníky a záchranáře. Řeč je o Zdeňkovi Pohlreichovi a Janu Punčochářovi, kteří se rozhodli, že začnou v době koronavirové krize rozdávat zdarma jídlo lidem, kteří si to skutečně zaslouží.
Článek
Nejoriginálnější dárky seženete na předvánočních MINT Marketech v Brně a v Praze
Nejoriginálnější dárky seženete na předvánočních MINT Marketech v Brně a v Praze Ty nejlepší dárky si budou moci nakoupit návštěvníci předvánočních designových trhů MINT Market v Brně a v Praze. Víkend 14. - 15. prosince bude v Mosilana Hubu na Křenové ulici patřit MINT Marketu Brno 41.
Článek
Trh originálních výrobků MINT Market Praha přinese nejlepší vánoční dárky do Pražské tržnice
Trh originálních výrobků MINT Market Praha přinese nejlepší vánoční dárky do Pražské tržnice Víkend 30. 11. - 1. 12. bude v Pražské tržnici patřit trhu s designem, módou, šperky a delikatesami MINT Market Praha 26. Více než 100 českých a slovenských tvůrců otevře své stánky s originálními výrobky v halách č. 11, 17 a v jejich okolí.
Článek
Megakoncerty první poloviny roku 2014
Megakoncerty první poloviny roku 2014 Co nám přinese první pololetí roku 2014 v oblasti hudby? Těšit se můžete hned na několik megakoncertů, které proběhnou nejen v Praze, ale i Brně, Ostravě a Zlíně. Na své si přijdou příznivci popu, rocku, metalu i elektronické…
Článek
Čtenářka píše: Within Temptation po třech letech v Praze
Čtenářka píše: Within Temptation po třech letech v Praze Světoznámá kapela Within Temptation pojede od února své Album World Tour 2014. V čele ze zpěvačkou Sharon den Adel odehrají kolem 30 koncertů.
Článek
Depeche Mode, Alice Cooper a Iron Maiden
Depeche Mode, Alice Cooper a Iron Maiden Léto je obdobím venkovních hudebních festivalů, ani v tento čas však nejsme ochuzeni o megakoncerty. Do konce července nás v České republice čekají dokonce hned tři hvězdná jména – Depeche Mode, Alice Cooper a Iron Maiden.
Článek
We run Prague – očima vyčerpaného účastníka
We run Prague – očima vyčerpaného účastníka Obliba běhu stoupá astronomickou rychlostí. Tak i já, jakožto během naprosto neposkvrněný jedinec, jsem se rozhodla, že to taky vyzkouším. Aktivně jsem se na jaře zaregistrovala do We run Prague, deseti kilometrovém běhu historickým centrem Prahy. Tak nevinně to všechno začalo…