Tenistka Kristýna Plíšková si užívá nabyté mateřství. S 3týdenním synem Adamem již kočárkuje po Praze

Tenistka Kristýna Plíšková si užívá nabyté mateřství. S 3týdenním synem Adamem již kočárkuje po Praze Zdroj: Profimedia

Jednovaječné dvojče světové tenisové osmičky Karolíny Plíškové má velký důvod k radosti. Tenistka Kristýna Plíšková totiž koncem letošního května přivedla na svět syna Adama, jehož tátou je fotbalista pražské Sparty Dávid Hancko. Že si tato novopečená maminka užívá rodičovství plnými doušky, ostatně ukazuje i na sociálních sítích.

“Vítej Adamko, milujeme tě,” napsali manželé Kristýna Plíšková a Dávid Hancko na Instagram. K tomuto krásnému oznámení připojili společnou fotku s jejich novorozeným synkem.

Úspěšná tenistka pohlaví miminka veřejně tajila. O tom, zda čeká chlapečka, nebo holčičku, tak celých devět měsíců věděli pouze její nejbližší.

Poté, co Kristýna Plíšková a Dávid Hancko oznámili krásnou zprávu o narození jejich syna na sociálních sítích, coby novopečení rodiče obdrželi záplavu gratulací. Kristýně Plíškové popřály zvláště její tenisové kolegyně a kamarádky. A to například Markéta Vondroušová, Barbora Strýcová, Magdalena Rybáriková nebo Klára Koukalová.

Kristýna Plíšková je novopečenou maminkou již celé tři týdny. Své nově nabyté mateřství si vychutnává plnými doušky. Na sociálních sítích například ukázala, jak si užívá prosluněné léto v Praze a jezdí se svým synkem Adamem v kočárku po procházkách.

Že pod srdcem nosí miminko, tenistka Karolína Plíšková prozradila v prosinci 2021. V požehnaném stavu si letos v únoru vzala svého partnera Dávida Hancka. S narozením syna Adama se z nich stala kompletní rodina. A my jim k této výjimečné události velmi gratulujeme.

Zdroj: Instagram.com/kristynapliskova

Autor:
Publikováno: 22. 6. 2022 10:09 Nahlásit obsah