Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak souvisí znamení zvěrokruhu se sexuálním životem?

Jak souvisí znamení zvěrokruhu se sexuálním životem? Zdroj: Shutterstock.com

Milostné hrátky zastupují v našem životě, ať už chceme nebo ne, velmi důležitou roli. Jak si v této oblasti stojí jednotlivá znamení zvěrokruhu? Se kterými zažijete noc plnou vášně a které si naopak nevedou příliš dobře?

Beran

Jestliže je vaše partnerka či partner ve znamení Berana, zažijete chvilky plné vzrušení. Berani nemají nikdy dost a nedokážou se vás jednoduše nabažit. Říká se, že milování s Beranem by měl za svůj život zažít každý!

Býk

Býci jsou v milování velmi vášnivé a romantické znamení, které rádo zkouší nové a nové věci. Potřebuje ovšem od vás dostávat to, co vám dává. Když tomu tak bude, zažijete něco, co s nikým jiným.

Blíženci

U tohoto znamení se spíše hodí slovo milování nežli sex. Jsou to romantici tělem i duší, což se projevuje ve všem, co dělají. Někomu však tato přehnaná gesta nemusejí nic říkat, proto právě tohle znamení není pro každého.

Rak

Bohužel v případě Raka jde spíše jen o slova nežli o činy. Dokáže vás svými sladkými řečičkami uchlácholit, ovšem když přijde „na věc“, nenabídne vám nic speciálního.

strana 1 / 3
Autor:
Publikováno: 29. 11. 2017 12:43 Nahlásit obsah