Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Kategorie Sexuální život

Článek
Jak se mění milostný život ženy v průběhu let? Budete se dost divit!
Jak se mění milostný život ženy v průběhu let? Budete se dost divit! Mnoho žen při vzpomínce na svých sladkých dvacet let také zavzpomíná na to, jaký byl jejich sexuální život a zatouží, aby se to alespoň na chvíli vrátilo. Podle odborníků je však naprosto normální, že se náš sexuální život v průběhu let změní, ovšem nemusí to výlučně znamenat to, že se změní k horšímu.
Článek
4 zlozvyky, které negativně ovlivňují váš sexuální život!
4 zlozvyky, které negativně ovlivňují váš sexuální život! Naše libido negativně neovlivňuje jen únava nebo bolest hlavy. Naše menší prohřešky, kterých se dopouštíme téměř denně, nejenže ovlivňují to, jak vypadáme, ale také to, jak moc na svého miláčka máme chuť.
Článek
Jak léto ovlivňuje váš sexuální život?
Jak léto ovlivňuje váš sexuální život? Všimli jste si někdy, jak se mění váš sexuální život s příchodem horkých letních dní? Možná jste o tom ani nevěděli, nebo jste o tom nikdy nepřemýšleli, ale je to tak. Je to vědecky dokázané.
Článek
Přítelkyně se mnou nechce spát aneb co všechno žena nevymyslí, když nechce sex
Přítelkyně se mnou nechce spát aneb co všechno žena nevymyslí, když nechce sex Každý průměrný člověk by řekl, že sex je velmi příjemnou a hlavně nedílnou součástí života. Ne všichni to tak ale mají. Tím všichni myslíme převážně ženy, které velmi často bolí hlava, jsou unavené nebo prostě…
Článek
Změna je život: jak vysazení hormonální antikoncepce ovlivňuje ženu
Změna je život: jak vysazení hormonální antikoncepce ovlivňuje ženu Brát či nebrat? Toť otázka, která se v poslední době stále častěji točí kolem hormonální antikoncepce. Spousta lékařů píše recepty na pilulky jak na běžícím pásu, ale mnoho dívek časem stejně zjistí, že pro tělo je to…