Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Co kazí váš intimní život? Váš domácí mazlíček

Co kazí váš intimní život? Váš domácí mazlíček Zdroj: Shutterstock

Češi jsou považováni za jedny z největších milovníků psů a koček. Zároveň většina těchto mazlíčků s nimi sdílí také jejich postel. A tady je právě ten problém, protože ať už si to páníčci uvědomují nebo ne, kazí jim to intimní život.

Postel by měli sdílet pouze dva, nikoli tři, čtyři nebo dokonce pět členů. Přítomnost vašeho čtyřnohého mazlíčka může velmi zásadně narušit váš intimní život. Známá psycholožka Bat Sheva Marcusová z New Yorku, která se specializuje na ženskou sexualitu, říká, že je až neuvěřitelné, jak moc ovlivňují naši mazlíčci milostný život partnerů, samozřejmě negativně. Mnozí další odborníci s ní souhlasí.

Nejsme tu sami

Tím, že s námi naši mazlíčci spí, tak se jim bude asi těžko vysvětlovat, že zrovna nyní musí jít spinkat jinam, protože jejich místo zaujal někdo druhý. Asi není nic příjemného, když se partneři věnují milostné předehře, jsou zaujati sami sebou a v těsné blízkosti je pozoruje pár ostražitých očí nebo dokonce tlapkou dává najevo svou nespokojenost. Někteří přecitlivělí majitelé mazlíčků dokonce dají přednost jim než partnerovi, a tak dochází k hádkám a zbytečným nedorozuměním.

Tady je pět pravidel pro majitele pejsků, kteří chtějí mít plnohodnotný sexuální vztah. Podle autorky Sassafras Lowery z Brooklynu fungují skvěle.

1. Každý má své místo

Lidé mají postel, čtyřnohý kamarád svůj pelíšek. Do postele ho berte jen jako odměnu, třeba ráno na chvilku pomazlení anebo až úplně večer těsně před spaním.

2. Milovat se bez přítomnosti mazlíčků

Pokud se schyluje k romantice a milování, dbejte na to, aby vaši mazlíčci byly v jiné místnosti. Potom budete plně soustředěni na vašeho partnera a prožijete sex bez toho, aby vás někdo rušil.

Zdroj: Shutterstock

3. Stůjte pevně na svém

V žádném případě nedělejte ústupky v rozkazech a buďte důslední. Je to především pro dobro vašeho pejska, protože jinak bude nejistý a nebude vědět, co vlastně po něm chcete. Je to jednoduché, jak si ho jako štěně naučíte, takový bude.

4. Samozřejmostí je časté praní

Pokud si berete vašeho pejska nebo kočičku občas do postele, nezapomínejte často prát ložní prádlo, protože psí či kočičí chlupy v puse a v podstatě všude na těle moc příjemné nejsou.

5. Nepoužívejte své mazlíčky jako výmluvu

Lowery zjistila, že mnozí majitelé používají své mazlíčky jako výmluvu, když zrovna nemají na sex chuť. To ovšem není řešení, protože až se budou chtít milovat, tak jejich pejsek nebude vědět, proč zrovna dnes musí jít na svůj pelíšek, když včera mohl klidně spát s paničkou nebo s pánečkem. Nedělejte mu v jeho psí hlavičce zmatek a v žádném případě se na něj pro příště nevymlouvejte.

A jaký názor na to máte vy? Spí vaši domácí mazlíčci s vámi v posteli?

Autor:
Publikováno: 17. 3. 2021 14:38 Nahlásit obsah