Kategorie Postel

Článek
Jak si kočka vybírá, s kým půjde spát? Důležité je bezpečí a důvěra
Jak si kočka vybírá, s kým půjde spát? Důležité je bezpečí a důvěra Chovatelé koček často touží po tom, aby se k nim jejich zvířecí miláček přitulil na gauči nebo s nimi šel spát rovnou do postele. Není totiž nad usínání při uklidňujícím kočičím vrnění! Pokud ovšem s vámi vaše kočka spát nechce, nenuťte ji k tomu, ani se na ni nezlobte. Kočky si totiž samy vybírají, s kým půjdou spát. Jakým způsobem?
Článek
Svět spánku vybaví váš domov ložnicí na míru. Nábytek z masivního dřeva vyrobí, doveze i smontuje
Svět spánku vybaví váš domov ložnicí na míru. Nábytek z masivního dřeva vyrobí, doveze i smontuje Chcete svou ložnici zařídit postelí z masivního dřeva, ve které se vám bude nebesky spát? Anebo toužíte po kompletní ložnici z robustních materiálů? Vaše sny splní český výrobce kvalitního nábytku Svět spánku, který poskytuje komplexní služby pro vybavení vaší nové ložnice. Nábytek na míru vám tedy nejen vyrobí, ale také doveze a smontuje.
Článek
Plátek citronu vedle postele dokáže zázraky: Jaký dopad má na vaše zdraví, zatímco spíte?
Plátek citronu vedle postele dokáže zázraky: Jaký dopad má na vaše zdraví, zatímco spíte? Napadlo vás někdy položit si na noční stolek vedle postele plátek citronu? Ač vám to možná přijde jako nesmyslný nápad, tímto jednoduchým trikem v průběhu jedné noci výrazně prospějete svému zdraví. Jak na vás tedy bude plátek citronu působit, zatímco budete spát? Zbavíte se nahromaděného stresu a uvolníte dýchací cesty. A nejen to.
Článek
Jak se zbavit roztočů v matraci? Dělejte tohle jednou měsíčně
Jak se zbavit roztočů v matraci? Dělejte tohle jednou měsíčně Kdo by nemiloval se po dlouhém těžkém dni zachumlat do peřin. Jen je škoda, že matrace jsou rájem pro roztoče, které nám způsobují alergie a také mohou narušovat náš klidný a potřebný spánek. Máme pro vás však řešení, která vám zabere jen pět minut!
Článek
Uvolněte svým dutinám, pořiďte si přikrývku pro alergiky
Uvolněte svým dutinám, pořiďte si přikrývku pro alergiky Časem spánku trávíme téměř třetinu každého dne a spánek se tak stává nejdůležitější nevědomou aktivitou pro naše psychické a fyzické zdraví, kterou každý den děláme. Vhodná přikrývka i polštář hrají tedy zásadní roli pro jeho kvalitu i zdraví a v případě, že jste alergici, měli byste mít tuto skutečnost na paměti.
Článek
Co kazí váš intimní život? Váš domácí mazlíček
Co kazí váš intimní život? Váš domácí mazlíček Češi jsou považováni za jedny z největších milovníků psů a koček. Zároveň většina těchto mazlíčků s nimi sdílí také jejich postel. A tady je právě ten problém, protože ať už si to páníčci uvědomují nebo ne, kazí jim to intimní život.