Co zachytila kamera v ložnici rodičů, když tam nebyli? Budete překvapeni

Naše děti jsou naše radost, ale i starost. Někdy se nám ale zdá, že si žijí svůj vlastní život se svými pravidly, která my dospělí vůbec nechápeme.

Pro většinu z nás je samozřejmostí si ráno ustlat postel, vše dokonale upravit a k tomu také vedeme své děti. Jaké ale musí být rozčarování, když víte, že jste vaši ložnici opouštěla v dokonalém pořádku a za pár minut je všechno jinak. Máte snad doma nějaké nezbedné duchy nebo skřítky, kteří si z vás utahují? Stačí nainstalovat kameru a záhada je vyřešena.

Opravdu v ložnici řádil malý nezbedný skřítek a vedl si dobře. Možná mu vadily polštáře pěkně srovnané a byl přesvědčený, že na zemi jsou daleko hezčí nebo je to jenom velká legrace si s nimi hrát. Ať už v tom bylo cokoliv, skřítek byl odhalen. Jak to dopadlo s jeho dalšími návštěvami v ložnici rodičů, to už nevíme, ale nám se počínání miminka líbilo. Navíc asi to bude pěkný chytrák, když totiž zjistil, že nedosáhne na zem, pomohl si hromadou polštářů, aby mohl seskočit.

Máte také doma takového malého nezbedu, který si hraje zrovna tam, kde se vám to moc nezamlouvá, ale on si to neskutečně užívá? Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 18. 2. 2021 09:41 Nahlásit obsah