Kategorie Rodiče

Článek
Čeští rodiče způsobili v Itálii pohoršení. Zatímco lyžovali na sjezdovce, nechali syna bez dozoru v kočárku
Čeští rodiče způsobili v Itálii pohoršení. Zatímco lyžovali na sjezdovce, nechali syna bez dozoru v kočárku Nezodpovědní rodiče z Česka se v Itálii postarali o mezinárodní ostudu. Zatímco během dovolené v italských Dolomitech lyžovali na svahu, nechali svého dvouletého syna samotného v kočárku poblíž horské chaty. I když svého chlapečka kontrolovali průběžně mezi sjezdy, za opuštění dítěte jim v Itálii hrozí až pět let vězení.
Článek
Mladá učitelka se podle rodičů obléká příliš provokativně: Myslíte si, že je to přes čáru?
Mladá učitelka se podle rodičů obléká příliš provokativně: Myslíte si, že je to přes čáru? Učí na základní škole, děti ji milují a svou práci zvládá na jedničku. Je tu ovšem jedno velké ALE. Rodičům vadí, že učitelka umění z New Jersey chodí do vyučování v příliš provokativním oblečením. Stěžují si rovněž na to, že se jako Toy Box Dolls nevhodně prezentuje na Instagramu. Co si o chování této učitelky myslíte vy? Je to už přes čáru?
Článek
Přichází 4. ročník konference Růst společně. Zaměří se především na výchovu a vzdělávání dětí s ohledem na jejich potenciál
Přichází 4. ročník konference Růst společně. Zaměří se především na výchovu a vzdělávání dětí s ohledem na jejich potenciál Už počtvrté se na konci dubna uskuteční online konference Růst společně. Účastníkům nabídne přednášky patnácti světových a pěti českých expertů, kteří se zaměří na témata z oblasti výchovy, psychologie, Montessori a celostního rozvoje dítěte.
Článek
Jaké jsou vlastnosti dobře vychovaného člověka? Tohle své děti učí ti nejlepší rodiče
Jaké jsou vlastnosti dobře vychovaného člověka? Tohle své děti učí ti nejlepší rodiče Pro většinu lidí je známkou dobře vychovaného dítěte to, že umí pozdravit a poděkovat. Jenže nastává otázka, zda je skutečně tohle měřítko objektivní a jestli tyto dvě věci k posouzení dobrého vychování stačí?
Článek
5 znamení horoskopu, která charakterizují ty nejlepší rodiče
5 znamení horoskopu, která charakterizují ty nejlepší rodiče Rodičovství je pro člověka obrovský krok kupředu, ovšem ne všichni se této role zhostí tak, jak by měli. Věděli jste, že to, jak přistupujeme k rodičovství, ovlivňuje i naše znamení zvěrokruhu? Dá se totiž říct, že některá znamení mají mnohem více vyvinuté rodičovské pudy nežli znamení jiná.
Článek
Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou si podobné jako vejce vejci. Přesvědčte se sami
Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou si podobné jako vejce vejci. Přesvědčte se sami Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová se před necelým rokem stala novopečenou maminkou. V květnu porodila dcerku, která dostala jméno Bibiana. Zajímá vás, zda je tato holčička podobná na maminku, nebo na tatínka? Poslední společné selfie, které Patricie Pagáčová zveřejnila na Instagramu, dokazuje, že je Bibianka celá po mámě.
Článek
Monika Bagárová a Makhmud Muradov spolu jako rodiče: Na Instagramu zveřejnili společnou fotku s Ruminkou
Monika Bagárová a Makhmud Muradov spolu jako rodiče: Na Instagramu zveřejnili společnou fotku s Ruminkou Monika Bagárová a Makhmud Muradov sdíleli na Instagramu společný snímek, na kterém veřejně ukázali, že jsou stále rodina. Na kouzelné fotce, kterou pořídili v jednom pražském hračkářství, nechyběla ani jejich takřka dvouletá dcerka Ruminka. Společně jim to sluší, co říkáte?
(19) Načíst více