Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou si podobné jako vejce vejci. Přesvědčte se sami

Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou si podobné jako vejce vejci. Přesvědčte se sami Zdroj: Profimedia

Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová se před necelým rokem stala novopečenou maminkou. V květnu porodila dcerku, která dostala jméno Bibiana. Zajímá vás, zda je tato holčička podobná na maminku, nebo na tatínka? Poslední společné selfie, které Patricie Pagáčová zveřejnila na Instagramu, dokazuje, že je Bibianka celá po mámě.

“Tak půlhoďka dneska prej jako odpolední šlofík stačí. Já kdybych si teď šla lehnout, tak vstanu pozejtří,” napsala Patricie Pagáčová pod společné selfie, které si udělala se svou devítiměsíční Bibiankou. 

Instagramové maminky následně Patricii psaly, jak s ní soucítí a že zažívají něco podobného v bledě modrém. Jejich pozornosti však neunikla ani samotná Bibianka, která podle nich vyloženě roste do krásy.

Devítiměsíční dcera Patricie Pagáčové ostatně již není kojencem, ale batolátkem, které získává konkrétní podobu. Co myslíte, je podle vás malá Bibianka podobná na maminku Patricii, nebo na tatínka Tibora Pagáče? 

Instagramoví sledující se shodují, že se tato krásná holčička vyloženě “pomamila” a že si je se svou maminkou Patricií neskutečně podobná.

“Malinká je rozkošná, jak jinak - celá maminka. Díky za krásnou fotku!”, “Krásná jako vy.”, “Z té malé začíná být solidní kráska. Ty oči jsou nádherný.”, “Ta je krásná, vlastně obě.” objevilo se například v komentářích.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 11. 2. 2022 13:07 Nahlásit obsah