Kategorie Tibor Pagáč

Článek
Rozvod Patricie Pagáčové s manželem Tiborem: Herečka řekla, jak se věci mají
Rozvod Patricie Pagáčové s manželem Tiborem: Herečka řekla, jak se věci mají Manželství herečky Patricie Pagáčové a dramaturga Tibora Pagáče je v troskách. Oba manželé v tuto chvíli žijí již odděleně a připravují se na rozvod. Jejich manželství mělo již delší dobu procházet těžkou krizí.
Článek
Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou si podobné jako vejce vejci. Přesvědčte se sami
Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou si podobné jako vejce vejci. Přesvědčte se sami Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová se před necelým rokem stala novopečenou maminkou. V květnu porodila dcerku, která dostala jméno Bibiana. Zajímá vás, zda je tato holčička podobná na maminku, nebo na tatínka? Poslední společné selfie, které Patricie Pagáčová zveřejnila na Instagramu, dokazuje, že je Bibianka celá po mámě.
Článek
Maminka Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou z porodnice doma. Užívají si rodinnou pohodu i se svou psí smečkou
Maminka Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou z porodnice doma. Užívají si rodinnou pohodu i se svou psí smečkou Herečka Patricie Pagáčová koncem května porodila holčičku Bibianu. Se svou novorozenou dcerkou je už z porodnice doma, kde na ně čekal tatínek Tibor Pagáč. A nejen on. Bibianka se seznámila i s dvěma pejsky, které její rodiče chovají. Jak na příchod novorozeného miminka tato psí smečka vůbec reagovala?
Článek
Patricie Pagáčová je maminkou. Porodila holčičku jménem Bibiana
Patricie Pagáčová je maminkou. Porodila holčičku jménem Bibiana Sympatická herečka Patricie Pagáčová, kterou si jistě pamatujete pod dívčím jménem Solaříková, má obrovský důvod k radosti. Stala se totiž novopečenou maminkou. Jak Patricie informovala na svém instagramovém profilu, přivedla na svět krásnou a zdravou holčičku.