Patricie Pagáčová je maminkou. Porodila holčičku jménem Bibiana

Patricie Pagáčová je maminkou. Porodila holčičku jménem Bibiana Zdroj: Shutterstock

Sympatická herečka Patricie Pagáčová, kterou si jistě pamatujete pod dívčím jménem Solaříková, má obrovský důvod k radosti. Stala se totiž novopečenou maminkou. Jak Patricie informovala na svém instagramovém profilu, přivedla na svět krásnou a zdravou holčičku.

“Přesně to svět potřeboval! Další Pagáčovou,” napsala Patricie Pagáčová stručně a výstižně na Instagramu, kde postovala čerstvou fotku z porodnice. Hvězda seriálu Ulice na ní v náručí drží roztomilou novorozenou dcerušku.

Zajímá vás, jak Patricie Pagáčová svou holčičku pojmenovala? Jak dokládá hashtag pod instagramovým příspěvkem, dcerka Patricie Pagáčové a Tibora Pagáče dostala nádherné jméno Bibiana.

Pod Patriciiným příspěvkem se okamžitě roztrhl pytel s gratulacemi k narození její holčičky. Ze srdce usměvavé novopečené mamince gratulovali nejen fanoušci, ale i přátelé a kolegyně a kolegové z branže.

Patricie Pagáčová a Tibor Pagáč se vzali v roce 2019. Sympatická herečka na Instagramu přiznala, že na miminku nepracovali úmyslně, ale otěhotněla naprosto náhodně. Říká se, že nejkrásnější věci v životě jsou ty neplánované. Novopečení rodiče Pagáčovi, kterým se nyní narodila dceruška Bibiana, s tím musí určitě jenom souhlasit!

Autor:
Publikováno: 24. 5. 2021 09:49 Nahlásit obsah