Video ukazuje, jak vidí dítě své opilé rodiče. Tohle by si měl pustit povinně každý

Říká se, že alkohol je metlou lidstva. Také ale platí, že by metla neměla chybět v žádné slušné domácnosti. Něco na tom sice pravdy bude a takový dobrý pohár vína na uvolnění není vždycky na škodu, ale netřeba to s alkoholem přehánět. Hlavně v tom okamžiku, když už vám po domě běhají vaše ratolesti...

Video s názvem Fragile Childhood-Monsters je uveřejněno na internetu už několik let. Jeho význam je však nadčasový. Video pochází z Finska, kde bylo natočeno v rámci boje proti alkoholismu. V krajině tisíce jezer je právě alkohol nejčastější příčinou smrti.

Alkohol je však démon i v mnohých jiných zemích a takhle ho vnímají děti. Rozhodně nezapomeňte na toto video a šiřte jeho poselství dál. Možná si na něj jednou vzpomene rodič se začínajícím alkoholismem, a právě vzpomínka na něj v něm probudí vnitřní hlas, který ho odradí od dalšího poháru lahodného likéru. Nikdo z nás přece nechce, aby naše děti či děti našich přátel musely zažívat pocity, které jsou věrně zachyceny v následujícím videu.

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Autor:
Publikováno: 6. 6. 2023 16:16 Nahlásit obsah