Top účesy roku 2024: Čím kratší, tím lépe

Top účesy roku 2024: Čím kratší, tím lépe Zdroj: Shutterstock

Jaké dámské účesy budou vévodit letošnímu roku 2024? Aktuální trendy přejí zkracování. Čím tedy bude váš účes kratší, tím rozhodně lépe. Prohlédněte si ochutnávku střihů, ve kterých letos rozhodně zazáříte!

V kurzu zůstává nadčasové mikádo

Pokud nejste majitelkou dlouhých vlasů, v roce 2024 je to rozhodně velká výhoda. K trendy účesům 2024 totiž patří kratší sestřihy. V kurzu stále zůstává nadčasové mikádo, které se řadí k nejoblíbenějším střihům letošního roku.

Zdroj: Shutterstock Velkou výhodou je, že mikádo sluší takřka každé ženě. Nosit jej můžete v nejrůznějších délkách, barvách nebo úpravách. Vsadit můžete třeba na mikádo střižené těsně pod ušima. Trendy je také delší mikádo s vlasy až po ramena. Je pouze na vás, zda se rozhodnete pro jednoduchý střih, nebo půjdete rovnou do mikáda s ofinou, patkou či mírným sestřihem.

Co je velkou výhodou mikáda? Tento trendy účes roku 2024 vám zajistí mladistvější vzhled, neboť působí hravě, sexy a ubírá na věku. Mikádo je navíc velmi nenáročné na úpravu. Slušet vám bude jak v hladké variantě, tak v rozverných vlnách.

Pixie střih je v roce 2024 skvělý pro odvážné ženy

Čím kratší, tím lépe. V případě trendy dámských účesů pro rok 2024 to platí dvojnásob. Chcete se letos rozhoupat ke krátkému sestřihu? V tom případě jděte do pixie střihu, který působí žensky, a zároveň velmi odvážně. Pro tento střih jsou charakteristické velmi krátké délky po stranách hlavy a v zátylku, naopak vlasy v přední a na vrchní části hlavy jsou již o něco delší.

Pixie střih je vhodný pro ženy a dívky všech věkových kategorií. Tento účes, který je velmi nenáročný na úpravu, vypadá skvěle jak na rovných, tak na vlnitých vlasech. Tak co, půjdete letos do něj?

Zdroj: Shutterstock

Hitem roku 2024 je i klasická ofina

V roce 2024 nastupuje na scénu také klasická ofina. Alespoň jednou v životě ji vyzkoušela každá žena. Pokud v sobě máte odvahu, můžete si ji nechat střihnout. Klasická ofina se hodí ke vlasům všech délek - od opravdu dlouhých až po kratší mikádo. Je jedno, jestli máte vlasy rovné či vlnité, v klasické ofině letos rozhodně vyniknete!

Zdroj: Womenshealthmag.com, Refinery29.com, Whowhatwear.co.uk, Allure.com

Autor:
Publikováno: 11. 1. 2024 09:50 Nahlásit obsah