3 nejhorší znamení zvěrokruhu pro vztah. S kým je partnerský vztah opravdu náročný a proč?

3 nejhorší znamení zvěrokruhu pro vztah. S kým je partnerský vztah opravdu náročný a proč? Zdroj: Shutterstock

Co se 12 znamení zvěrokruhu týče, existují mezi nimi velké rozdíly i v prožívání partnerských vztahů. Každé hvězdné znamení má totiž určité vztahového návyky, které ovlivňují, jakým způsobem svůj protějšek milují. Zajímá vás, která jsou 3 nejhorší znamení pro vztah? Náročné to budete mít, zvlášť pokud začnete chodit s těmi následujícími.

Střelec: Partnerský vztah jej svazuje a dusí

Když se Střelec zamiluje, zpočátku se vznáší na růžovém obláčku. Nebude ale trvat dlouho a začne si připadat, že jej vztah dusí. Lidé ve znamení Střelce si cení své nezávislosti a chtějí se stůj co stůj cítit svobodně, aniž by se museli vázat na někoho dalšího.

Jakmile Střelce popustí prvotní zamilovanost a vrátí se zpátky do reality, bude toužit po svobodě a volnosti. Partnerský vztah s ním může fungovat tehdy, pokud jej jeho partner či partnerka nechá svobodně dýchat a ponechá mu jeho vlastní prostor pro fungování. V příliš svázaném vztahu se totiž Střelec cítí nesvůj a začne bažit po nezávislosti jiným způsobem, třeba i možným rozchodem.

Zdroj: Shutterstock Kozoroh: Nad partnerský vztah staví svou práci

Kozoroh patří k jednomu z nejpracovitějších znamení zvěrokruhu. Svému zaměstnání, ale i koníčkům, ve kterých dosahuje úspěchů, se však věnuje na úkor svého partnerského života. 

Kozoroh je příliš zaneprázdněný na to, aby si udělal čas na svou partnerku či svého partnera. Čas od času si na svůj protějšek vzpomene, na svém partnerském vztahu však příliš intenzivně nepracuje. Kozoroh raději nechává iniciativu ve vztahu na tom druhém. Pokud jeho protějšek není trpělivý, vztah může velmi lehce ztroskotat. 

A jak Kozoroh reaguje na možný rozchod? Přistupuje k tomu tak, že jeho partnerský vztah zkrátka nebyl dle jeho představ. Tím, že je Kozoroh single, se ale opět může plně věnovat svým pracovním projektům.

Zdroj: Shutterstock Lev: Ve vztahu se nespokojí s málem

Lidé ve znamení Lva nejsou troškaři a mají sebevědomí na rozdávání. V případě potenciálních partnerů jsou velmi vybíraví. Pokud chodí s někým, o kom si myslí, že pro ně není dost dobrý, vztah ukončí. Lvi se totiž nespokojí s málem a jsou příliš zaneprázdněni na to, aby jen tak s někým ztráceli čas.

Když se Lev s někým rozejde z vlastní iniciativy, zpravidla příliš dlouho nesmutní. Jeho sebevědomí je velmi přitažlivé, a tak příliš dlouho rozhodně nezůstane single.

Zdroj: Yourtango.com
Autor:
Publikováno: 3. 8. 2022 10:41 Nahlásit obsah