Kategorie Partnerské vztahy

Článek
Když partner žárlí na vašeho ex: Vašeho bývalého nemůže vystát z různých důvodů
Když partner žárlí na vašeho ex: Vašeho bývalého nemůže vystát z různých důvodů Ani ve zdánlivě spokojeném vztahu nemusí být vše zalité sluncem. Často se stává, že partner či partnerka přehnaně žárlí na ex svého současného protějšku. Jedná se o problém také vašeho vztahu? Váš partner může na vašeho bývalého žárlit hned z několika důvodů. O které jde především?
Článek
Proč nepíše? 5 důvodů, proč se muži neozývají
Proč nepíše? 5 důvodů, proč se muži neozývají Máte nový objev a domníváte se, že by z toho mohlo být něco víc. Jenže když mu jako první napíšete, dlouho vám neodepisuje nebo se vám neozve vůbec. Zajímá vás, proč vám tento muž sám od sebe nenapíše? Důvodů, proč se vám neozývá, může být hned několik.
Článek
7 znamení, že je to ten pravý: Jak poznáte, že jste si souzeni?
7 znamení, že je to ten pravý: Jak poznáte, že jste si souzeni? Chcete vědět, zda máte po svém boku pravou lásku a zda jste si s partnerem skutečně souzeni? Že je po vašem boku spřízněná duše, která při vás bude v dobrém i ve zlém stát až do konce vašeho života, zjistíte hned podle několika znamení. Jak tedy poznáte, že je to ten pravý?
Článek
Nejhorší páry podle znamení zvěrokruhu: Kdo se k sobě vůbec nehodí?
Nejhorší páry podle znamení zvěrokruhu: Kdo se k sobě vůbec nehodí? Rýsuje se vám nový vztah a přemýšlíte nad tím, zda vám to bude skutečně klapat? Vezměte v potaz také svá znamení zvěrokruhu. Některá hvězdná znamení jsou jako dvě spřízněné duše, jiná však vytvářejí nekompatibilní spojení. Jaké jsou nejhorší páry podle znamení zvěrokruhu? Nesourodost představují zejména následující dvojice.
Článek
Kdo se rychleji zamiluje - muži, nebo ženy? Vědci odhalili tajemství přitažlivosti
Kdo se rychleji zamiluje - muži, nebo ženy? Vědci odhalili tajemství přitažlivosti Motýli v břiše, bušící srdce, potící se dlaně nebo zvýšený krevní tlak. Pocit počáteční zamilovanosti zná snad každý. Zajímá vás, kdo se zamiluje rychleji? Jsou to ženy, nebo muži? Vědci se pokusili odkrýt tajemství přitažlivosti a jejich odpověď vás možná překvapí.
Článek
Nejčastější chyby žen ve vztahu: Vyvarujte se jim, jedině tak vám to bude s partnerem klapat
Nejčastější chyby žen ve vztahu: Vyvarujte se jim, jedině tak vám to bude s partnerem klapat Snad každá žena touží po šťastném a spokojeném partnerském vztahu, který se posléze přetaví v manželství a rodinný život. Bohužel ženy i nevědomky dělají spoustu chyb, kvůli kterým se jim nadějně vypadající vztah rozpadne. Chcete, aby vám to s partnerem opravdu klapalo? Vyvarujte se nejčastějším chybám, které dělají ženy ve vztahu.
Článek
4 důvody, proč se muži neomlouvají: Slovo “Promiň!” od nich uslyšíte výjimečně
4 důvody, proč se muži neomlouvají: Slovo “Promiň!” od nich uslyšíte výjimečně Omluva má úžasnou moc. Hojí rány, odstraňuje zášť, podporuje odpuštění, potvrzuje emoce a snižuje stres. Slovo “promiň” nebo “omlouvám se” však častěji uslyšíte z úst žen nežli mužů. Vrtá vám hlavou, proč se váš partner nebo manžel vyhýbá omluvě, i když je podle vás slůvko “promiň” na místě? Zde jsou hlavní důvody, proč tomu tak je.
Článek
Jak poznáte, že vás nemiluje: Všímejte si těchto signálů
Jak poznáte, že vás nemiluje: Všímejte si těchto signálů Jste spolu s partnerem několik měsíců či let a máte pocit, že mezi vámi jiskra postupně vyhasíná? Možná že vy ho máte stále v srdci, ale on vás již dávno ne. Neopětovaná láska dokáže nepěkně zabolet. Chtěla byste vědět, jak poznáte, že vás už nemiluje? Všímejte si následujících signálů.
Článek
Nejlepší páry podle znamení zvěrokruhu: 5 osudových spojení, kterým to spolu klape
Nejlepší páry podle znamení zvěrokruhu: 5 osudových spojení, kterým to spolu klape Říká se, že “vrána k vráně sedá” nebo že “se protiklady přitahují”. Jak ale napovídá horoskop, některá znamení zvěrokruhu jsou doslova stvořena jedno pro druhé. Kterým párům hvězdných znamení to tedy může společně perfektně klapat? Stabilní spojení vytváří zejména následujících 5 párů.
(59) Načíst více