Kategorie Partnerské vztahy

Článek
Jste manželé a vaše líbání už není tak vášnivé? Známe důvody, proč tomu tak je
Jste manželé a vaše líbání už není tak vášnivé? Známe důvody, proč tomu tak je Všichni máme v paměti svůj první opravdový polibek. Ne ten letmý dotek na rty, ale ten pravý „francouzák“, při kterém se vám zatočila hlava, podlomila kolena a vaše mysl přestávala fungovat. Ten, kterým vám váš milý dával najevo svou vášeň, touhu a náklonnost.
Článek
Důvody, proč se lidé v práci zamilovávají do svých kolegů
Důvody, proč se lidé v práci zamilovávají do svých kolegů Pracovní vztahy jsou nedílnou součástí našeho života. Při obvyklé osmihodinové pracovní době strávíte se svými kolegy více času než s přáteli, spolubydlícími nebo dokonce s partnerem. Není tedy divu, že mnoho lidí tvoří s jejich spolupracovníky úzké vazby.
Článek
Pět věcí, které v posteli naštvou každou ženu. Jak se jim bránit?
Pět věcí, které v posteli naštvou každou ženu. Jak se jim bránit? Sluneční paprsky nás rozpalují a doba dovolených láká k postelovým hrátkám víc, než kdy jindy. Možnosti jsou neomezené a každý upřednostňuje něco jiného. Jsou ale věci, které zkazí náladu snad každé ženě. Vybrali jsme pět nejčastějších hříchů, kterých se na nás muži v souvislosti se sexem dopouštějí.
Článek
Které ženy muže akorát děsí?
Které ženy muže akorát děsí? Dnešní doba si naštěstí už nežádá ženy, teré pro svého milého udělají vše, co mu na očích vidí. Stále však samostatné a emancipované dámy nejsou pro muže tolik atraktivní, ba dokonce se může zdát, že se jich opačné pohlaví bojí jako čert kříže. Jaká byste tedy měla být, aby vás muž milovat?
Článek
Žena plných křivek si vzala nesmírně sexy chlapa: Ostatní ženy jí to dávají pořádně „sežrat“
Žena plných křivek si vzala nesmírně sexy chlapa: Ostatní ženy jí to dávají pořádně „sežrat“ Australanka Jenna Kutcherová si vzala nesmírně atraktivního muže, našly se ale ženy, které to nedokázaly zkousnout. Tato žena plných křivek promluvila o nepřejících zprávách a komentářích, kterým se už několikrát musela postavit čelem. Podle jejích slov ji ovšem její muž Drew už více než 11 let miluje takovou, jaká je.
Článek
Zaměřeno na vztahy: Víte, jaké chyby dělají ženy ve vztahu?
Zaměřeno na vztahy: Víte, jaké chyby dělají ženy ve vztahu? Není ani tak důležité, co ženy dělají, jako to, co by dělat neměly. Máte problém ve vztahu? Nerozumíte si s partnerem? Možná děláte některou z následujících chyb.
Článek
Nejistota ve vztahu: Pozor na tyto varovné signály
Nejistota ve vztahu: Pozor na tyto varovné signály Pokud cítíte, že byste měli být svým partnerem více milovaní a oceňovaní, zkuste se zamyslet nad těmito pěti ukazateli. Možná není s vaším vztahem něco v pořádku.
Článek
6 velkých tajemství, o kterých vám muži nikdy neřeknou
6 velkých tajemství, o kterých vám muži nikdy neřeknou Víte všechno o svém protějšku? Nadevšechno miluje svou rodinu, rád si zahraje fotbal nebo zajde s kamarády poklábosit na pivo... Tušila jste ale, že muži mají také svá tajemství, která si nechávají sami pro sebe? Vypátrali jsme některá z nich!
Článek
Jak poznáte, že už svého partnera nemilujete?
Jak poznáte, že už svého partnera nemilujete? Jste se svým partnerem už nějaký ten pátek? A máte pocit, že láska vyprchala a už jste s ním spíš jenom ze zvyku? Jestli se ztotožníte s většinou z následujících bodů, zkuste se nad vaším vztahem zamyslet a popřípadě s ním něco udělat.
(35) Načíst více