Influencerka za peníze testuje věrnost zadaných mužů. Najímají si ji ženy, které pochybují o svých partnerech

Influencerka za peníze testuje věrnost zadaných mužů. Najímají si ji ženy, které pochybují o svých partnerech Zdroj: Shutterstock

Influencerka Carolina Lekker má velmi neobvyklé povolání, které jí ale perfektně vynáší. Věnuje se testování věrnosti. Za peníze si ji najímají ženy, které chtějí otestovat věrnost svého partnera.

Španělská kráska Carolina Lekker si aktuálně vydělává nejen díky sociálním sítím. Tato 24letá rodačka z Barcelony v září 2021 odstartovala skutečně neobvyklé povolání. Jiné ženy si ji najímají na testování věrnosti svých partnerů.

Cílem Caroliny Lekker je prokázat ženám oddanost a věrnost jejich přítele. A že si za to od nich nebere nemalou částku. Jakým způsobem její test věrnosti vůbec probíhá?

Za poplatek 2 tisíce dolarů osloví na sociální síti nic netušícího muže a začne jej svádět do té doby, než se dohodnou na osobním setkání. Když muž posléze přijde na rande a Carolině Lekker podlehne, influencerka si poplatek 2 tisíce dolarů nechá.

Pokud ale muž najatou influencerku odmítne a zůstane své partnerce věrný, Carolina Lekker peníze své klientce vrátí.

Zdroj: Shutterstock “Nejprve je oslovím na Instagramu a čekám, než odpoví. Potom pokračuji v konverzaci až do té doby, než se rozhovor vystupňuje. Pokud se muž chce setkat, dostanu peníze a on neprojde testem oddanosti,” vysvětluje otevřeně influencerka.

Carolina Lekker tvrdí, že si testováním věrnosti zatím vydělala 10 tisíc dolarů. Do současnosti jí tedy podlehlo celkem pět mužů. A co s těmito vydělanými prostředky hodlá udělat? Plánuje, že bude investovat do svého vzhledu.

Zdroj: Dailymail.co.uk
Autor:
Publikováno: 9. 3. 2023 14:23 Nahlásit obsah